TANISHA

Після 2 тижнів використання | Ефект від автозасмаги Dove

Після 2 тижнів використання | Ефект від автозасмаги Dove

Пройшло вже більше двох тижнів, як отримала подарунок від редакції Makeup.Club і тоді вирішила провести експеримент на ногах, адже зараз осінь і зрозуміло що ніхто в відкритому одязі не ходить, а я 24/7 сиджу вдома, працюю ніхто мене не бачить 😂

14 днів я наносила лосьйон на ліву ногу, праву ніжку я не чіпала! Розпочнемо?)

Моя оцінка мусу 8/10, чому не 10?

Переваги:

• Гарний запах, який шлейфом залишається на тілі

• Ніжна текстура пінки, шкіра мʼягенька дуже

• Використовую просто як мус для догляду

Недоліки:

- На мою шкіру чомусь не діє, не надає ефекту засмаги, лише кілька темніших плямок в окремих місцях було

В мене є два лосьйони на вибір:

- Для середнього ефекту

- Для темного ефекту

Зрозуміло що я бахнула по повній темний, тепер схожа на цигана)

Лосьйон виконує свою функцію на ура, перший ефект був помітний на 5 день використання, тому що на 3 день трохи були плями, можливо через те що наносила без рукавички і продукт не рівномірно наносився

(Гортаючи вбік ще є фото)

Мені було цікаво, а що якщо одну ногу мастити автозасмагою щодня протягом двох тижнів, а іншу не чіпати? Чи дивно це?

Для мене цей експеримент було легко зробити, адже зараз не літо, на вулицю рідко виходжу, а якщо і так, то точно не в шортах чи в платті.

Переваги:

- Ефект дійсно є, видно на фото, також коли ніжки більш загорілі здається що тон більш рівніший

- Текстура легка та ніжна, легко наносити на тіло

Недоліки:

• В перші 2-3 дня не раджу приймати гарячу ванну з автозасмагою, адже коли терла губкою тіло при високих температурах то колір здирався плівкою, скочувався

• Трохи був свербіж, але після кількох днів він зник

Ставлю лосьйонам по 9/10, бо ефект вражає

Дякую #makeupclubofficial за можливість тестувати нові продукти ❤️