Slobodian Mariya

Чому так важливо зволожувати шкіру зимою?

Чому так важливо зволожувати шкіру зимою?
Чому так важливо зволожувати шкіру зимою?

Зволоження шкіри зимою-перший та дуже важливий етап в нане макіяжу.Адже саме від цього залежить вигляд тону на вашій шкірі.Якщо шкіра буде сухою тональний засіб не перекриє недоліки шкіри,а лише зробить їх більш видимими.Але варто підібрати крем,який підходить саме вам.

Моїм відкриттям став зволожувальний крем від Hillary,моя історія з ним почалась з подарунка-пробничка,який надіславши мені MakeUp.Скориставшись ним,я зрозуміла "це воно".Замовила собі повномірний варіант кремчику.Баночка містить 50 мл засобу.Крем має приємну текстуру,щільно лягає на шкірі,через 5 хвилин крем гарно вбирається в шкіру,після чого нанесений макіяж просто неймовірний.Крем в своєму використанні дуже економний,оскільки щільний.Якщо у вас жирний тип шкіри,потрібно зовсім трішки наносити на шкіру.

Отже,можу поставити оцінку 5/5 цьому кремчику,та зробити такі висновки:

-Плюси:гарний насичений аромат,приємна текстура,не викликає відчуття плівки на обличчі,доступний в ціні.

-Мінуси(власникам типу жирної шкіри потрібно чергувати з іншими зволожувальними засобами,оскільки саме цей крем може викликати в таких власниць блиск на шкірі)