Tanserb

Що може бути природніше, ніж гідролати?

Що може бути природніше, ніж гідролати?

Виробник обіцяє, що український бренд Floya створює гідролати за натуральних трав Закарпаття. Гідролат «Котяча м'ята» створений методом пароводяної дистиляції з рослини котовник лимонний. І до речі, виробник каже, що цей гідролат сподобається не тільки нам, а й нашим котикам )

Склад дуже простий - гідролат котяча м'ята.

Що може бути природніше, ніж гідролати?

На жаль, я поки не маю пухнастого улюбленця з кошачіх, тому не скажу, чи подобається гідролат смугастим пухнастикам. Але мені він дуже сподобався

Флакон гідролата має спрей, і це дуже гарно! Бо я купувала цей гідролат саме з метою обприскувати шкіру обличчя. Купувала я його влітку і коли була жарюка, то цей гідролат постійно стояв у мене на столі. Крім того, я його завжди беру з собою на тренування. І після тренування розпилюю гідролат на шкіру обличчя. Саме у цього гідролата я знайшла для себе дві вагомі переваги:

  • Гарний спрей, який доволі дрібненько розпилює гідролат. І навіть, якщо на обличчі є макіяж, він від такого розпилення не постраждає
  • Дуже приємний освіжаючий аромат – м’ята з лимоном. Такий собі мохіто ) Цей аромат не дуже сильний, не нав’язливий, але дуже гарно освіжає та бадьорить

Підсумок: Дуже сподобався! Користуюся ним з задоволенням