MAXIMOVA🌷

В пошуках фарби, яка зафарбує сивину. (Частина 3)

В пошуках фарби, яка зафарбує сивину. (Частина 3)

В мої 31 я нормально так посивіла (дякую русні). Про вплив стресу на волосся я розказувала тут https://club.makeup.com.ua/post/5437/

Продовжую історію.

Мала величезне бажання повернути гарний вигляд волоссю. Чотири останні роки користувалась фарбою Estel princess, з зрозумілих причин принципово відмовилась від цього виробника та пішла на пошуки нової фарби.

Від природи моє волосся русе і рівне, маю декілька висвітлених пасм, фарбувалась в холодні русі відтінки. На момент пошуку фарби у мене на голові було три кольори:

  • відросше коріння
  • фарбована руса довжина
  • висвітлені пасма
  • плюс сивина

Запит до фарби: максимально вирівняти все в один відтінок.

В магазині запропонували на вибір два італійські бренди: Three Colore та Echos Color.

В пошуках фарби, яка зафарбує сивину. (Частина 3)
В пошуках фарби, яка зафарбує сивину. (Частина 3)

Я розглядала такі відтінки:

Кольори, які сподобались закінчились в магазині, тому я імпровізувала. Обрала два і заміксувала їх😎 Якщо мене будуть читати колористи чи дівчата, які працюють в цій сфері - тільки можу уявити, що ви про мене думаєте😂 але мене було не зупинити!

Обрала номер 8.0 і 8.11.

В миску для фарби видавила по пів тюбика фарби і всю баночку окислювача 6%. Змішала пензликом до однородної консистенсії. Доречі, фарби вийшла повна миска і на моє волосся її було більш ніж достатньо!Красила мене подружка, наносила фарбу на пасма від лоба до потилиці одразу по всій довжині. Час витримувала по інструкції.

Фото волосся одразу після фарбування при штучному освітленні.

Результат мені сподобався, колір вийшов гарний, фарба вирівняла всі ті відтінки волосся, що були. Висвітлені пасма звичайно помітні та в цілому вийшов чудовий холодний русий, який я люблю. А головне зафарбувалась сивина!🤩

Саме волосся залишилось м’яким, блискучим і не візуально не пошкодилось.

З часом колір поступово змивається, так як використовувала окислювач 6%. Для більш стійкого ефекту беріть вищий відсоток. Але враховуйте чим більше відсоток - тим сильніше пошкоджується структура волосся. Такий колір був через місяць фарбування.

А це фото волосся через два місяці.