MAXIMOVA🌷

Секрети правильного миття голови🧖‍♀️ (частина 4)

Секрети правильного миття голови🧖‍♀️ (частина 4)

Ділюсь особистим досвідом та порадами з якими ви можете погодитись або ні😊

Продовження історії про те, як я пошкодила волосся https://club.makeup.com.ua/post/5437/ Мусила його реанімувати. І в мене це вийшло. Дотримувалась я таких правил:

  1. Не давайте волоссю сильно забруднитися. Шкіра голови і волосся страждають через забруднення. Сальний секрет, пил бруд не дають шкірі дихати, коріння недоотримує корисні речовини через що уповільнюється зростання. Частоту миття підбирайте індивідуально
  2. Перед миттям розчісуйтесь.
  3. Шампунь розтираємо в долонях і наносимо тільки на шкіру голови, гарно масажуємо, спінюємо. НЕ БЕРЕМО ВОЛОССЯ ДОГОРИ В ОДИН КОМОК! (так я раніше завжди робила і волосся було сплутане, маска трохи допомагала, але все одно приходилось із зусиллям розплутувати гребінцем). Для довжини достатньо піни, яка стікає. Я цією піною легенько масажую волосся і змиваю. Промиваємо голову двічі.
  4. Наступний крок це бальзам/кондиціонер/маска. Я почергово вирокистовую бальзам і маску. Раніше просто наносила на волосся і змивала черкз 3/5/10 хв. Але отримала пораду прочесати НІЖНО волосся після нанесення кондиціонера/маски. Таким чином догляд розподіляється краще, кожна волосинка вкриється засобом. З цим чудово впоралась моя щітка https://club.makeup.com.ua/post/5511/ Після того як прочісувала волосся аналогічно чекала 3/5/10 хв і змивала. І одразу відчула різницю, хоча волосся було мокре але таке гладеньке і рівне😍
  5. Рушник. Дуже важливо сильно не терти ним волосся. Від цього воно сильно пошкоджується. Достатньо обережно промокнути. А ще не можна довго тримати волосся в рушнику (як ми любимо накрутити тюрбан). Максимум 5 хв. Спати з мокрою головою теж не радять.
  6. Наносимо незмивашки: спрей, крем, олійка, флюїд, термозахист… що є у вашому арсеналі. І потім я розчісую волосся, знову ж таки щоб засоби краще розподілились. Як я здивувалась, коли моє волосся розчесалось без зусиль! Нічого не смикала, не розплутувала. Воно було гладесеньке!🤩
  7. Сушимо правильно. Тут все просто, фен тримаємо зверху, щоб потік повітря ішов вниз від коренів до кінців, за напрямком росту волосся. В іншому випадку лусочки, з яких складається кутикула, розкриються, волосини розпушаться і почнуть чіплятися одна за одну. Тримаємо фен на достатній відстані та не сушимо на максимальній температурі.

Я описала багато елементарних речей. Але з дотриманням всього вище описаного змогла отримати гарне волосся (на скільки це можливо з тим, що вже маю). Головний висновок - відносьтесь ніжно і лагідно з своїм волоссям і воно вам віддячить😊

Секрети правильного миття голови🧖‍♀️ (частина 4)