Анастасія Фоміна

SOS-спрей,що врятує ваші кінчики🏵️

SOS-спрей,що врятує ваші кінчики🏵️

Принаймні саме це обіцяє виробник, ми перевірено так це чи ні.

Що ж перед нами спрей для волосся від Garnier з лінійки Fructis Гудбай посічені кінчик.Цей спрей призначений для відновлення тонкого та пошкодженого волосся.Також виробник запевняє,що цей продукт:знижує кількість посічених кінчиків; забезпечує термозахист до 230 градусів;робить волосся більш живим і сяйним;регенерує пошкоджене волосся до самих кінчиків.

Насправді ж для мене цей продукт став засобом,який я використовую для полегшення розчісування волосся та для швидкого зволоження на 2-3 день після миття волосся.Частіше всього я наношу цей засіб на вологе волосся після миття,але не як засіб термозахисту,бо якщо чесно,не дуже мені віриться,що цей засіб може бути ще і термозахистом.Він точно направлений на зволоження сухого волосся та візуального відновлення.Волосся з ним реально дуже добре розчісується,після сушки воно м‘яке,більш гладке та реально є ефект більшої доглянутості.

Також люблю нанести цей засіб на 2 день після миття ,коли волосся може бути не дуже добре виглядати і тоді цей засіб справді неначе оживляє волосся і робить його красивим.

Ну і звичайно окремий пункт це аромат,він дуже приємний фруктовий,все в стилі Garnier.

Підбиваючи підсумок,можу сказати,що мені цей засіб справді дуже подобається,він реально працює і це найголовніше.Так,звичайно зрозуміло,що він дає більш візуальний ефект зволоження волосся,аніж реальний,він не відновить вам волосся за одне використання,але вцілому він може допомогти підтримувати рівень зволоження на 2-3 дні після миття.