Анастасія Фоміна

Дійсно дає моєму волоссю блиск та ефект випрямлення🌹

Дійсно дає моєму волоссю блиск та ефект випрямлення🌹

Вирішила додати до свого останнього замовлення цей пробник шампуню,бо почитала відгуки і вони були здебільшого хороші,то зацікавленість до продукту з'явилася.

Шампунь мені сподобався,хоча я навіть якось і не очікувала,що він і правді дасть моєму волоссю ефект випрямлення та блиск..Він не дуже добре піниться,але все одно приємно розприділяється по шкірі голови та довжині цілком.Має аромат неначе троянди або якоїсь квітки,але не сильний,доволі ненав'язливий і приємний,на волоссі після змивання не залишається.Змивається шампунь теж без проблем.Волосся в вологому стані розчісується дуже добре,після сушки воно реально стало більш гладким та слухняним.Такий ефект мені дають далеко не всі шампуні.Після шампуню волосся м'яке,доглянуте більш,блискуче,розсипчасте,не обтяжене.Шампунь делікатно очищує шкіру голови,не до скрипу,але добре.Ніяких реакцій шкіри голови не помітила після використання.Не можу сказати,що після нього моє волосся якось швидше стало несвіжим та брудним,все як завжди.

Замислююсь над тим,щоб купити повнорозмірну версію,бо враження залишилися хороші.