rubywoo

чи працюють засоби проти випадіння волосся?

чи працюють засоби проти випадіння волосся?

Привіт!

З проблемою випадіння волосся я зіштовхуюсь доволі часто. Міжсезоння, нестача вітамінів... та купа всього впливає. Навіть зміна шампуню може спричинити волоссяпад 🫠

Спочатку, я знайшла рецепт маски, здається, із сухої гірчиці (до речі, дієва. але якось мені більше не до снаги було оце все замішувати та сидіти терпіти годину, поки воно пече так, що голова починає боліти 🥵) Потім, я купляла якісь бюджетні шампуні/маски/спреї проти випадіння - результату нуль.

Волосся випадало у мене дуже сильно, було просто по всій квартирі. А коли мила голову, то взагалі, було таке відчуття, що я зараз залишусь лиса, дивлячись на те, скільки волосся залишається в моїх руках та ванній.

Вирішила виділити з бюджету трішки більше коштів, і почала по відгуками шукати щось дієве, але не за всі гроші світу. І з першого разу це було те, що треба 😍

Результат помітила досить швидко, вже по закінченню другого тижня. Використовувала, як і зазначено, кожен день. Іноді, я лінуюсь щось наносити, і можу пропускати, але не в цьому випадку. По-перше, дуже хотілось побачити результат, по-друге, цей тонік має дуже зручний дозатор. Його досить швидко та легко наносити, і він дуже приємно, ніби, трошки охолоджує.

Волосся з ним може швидше забруднюватись. Для мене це не проблема, частіше мила голову і все. Головне, що засіб дійсно ефективний, зручний в нанесенні та без їдкого запаху♥️

Ця пляшечка - моє спасіння! Обов'язково буду повертатись до неї, за потреби.