Polina

Які олійки для волосся гарні ?

Які олійки для волосся гарні ?
Які олійки для волосся гарні ?
Які олійки для волосся гарні ?

Почнемо з того,що я використовувала 2 різні олійкі від Elseve та 1 від Pantene.

Взагалі різниці між ними 3ма я не помітила ,приємний запах має олійка універсальна від Elseve для волосся ,мені вона зайшла найбільше...але для пошкодженого волосся теж добра)

Що стосується Pantene моя думка неоднозначна ,олійка гарна,але, як на мене,досить сильно жирнить волосся ,вона мені сподобалась найменше...

Які олійки для волосся гарні ?
Які олійки для волосся гарні ?
Які олійки для волосся гарні ?

Склад у трьох олійках майже однаковий ,у всіх на першому місці йде Cyclopentasiloxane (ЦИКЛОПЕНТАСИЛОКСАН) - спеціальний інгредієнт для приготування емульсій типу «вода у силіконі» та складніших «вода у силіконі у воді» з високими естетичними параметрами. Дає стабільність силіконовим емульсіям, гнучкість у виробництві та розробки рецептур. Переносник як полярних, так і неполярних інгредієнтів, особливо для маслорозчинних, чутливих до води інгредієнтів, таких як вітаміни. Використовується в широкому спектрі засобів для догляду за шкірою. може бути пов'язаним з токсичністю навколишнього середовища.

Пояснюю:що йде перше у складі -того найбільше входить, тобто, Циклопентасилоксану найбільше у складі цих трьох олій.

  • 1 фото - Elseve Екстраординарна відновлююча олія для пошкодженого волосся
  • 2 фото - Elseve Екстраординарна олія універсальна для волосся з квітковими маслами
  • 3 фото - Олія для волосся "Кератиновий захист"Pantene Pro-V Keratin Protect Oil(як ми бачимо,найгірший склад)

Мені більш за все підійшов 2 варіант,але це все індивідуально )