Піонткевич Софія

Мої нові засоби для СТИМУЛЯЦІЇ РОСТУ ВОЛОССЯ

Мої нові засоби для СТИМУЛЯЦІЇ РОСТУ ВОЛОССЯ

Скрабом для шкіри голови я користуюсь щоразу як мию голову. Жоден шампунь не очищає шкіру голови так як скраб і голова залишається свіжішию на 1-2 дні довше. 🥰 Цей скраб дає легкий приємний холодок по шкірі голови

Крем Стимулін від Сульсена мені порадила подруга. За її словами дуже класний засіб. Я вже встигла його спробувати. Дуже ніжне волосся після нього й дуже приємне на ощуп. Крем потрібно наносити на шкіру голови та по довжині. При нанесені крему ніякого холодку, поколювань, нічого не було. Але результат після миття був дуже приємний 😍

Трихологічний лосьйон від Radical ще не встигла опробувати, але мвю від них трихологічний пілінг, який уже закінчується, і я точно курлю його знову😏

Вишня на торті це сиворотка Fanola Energy вона дуже вразила, при нанесені на шкіру голови одразу відчувся холодок по шкірі, який тривав 20-30 хв. Можливо це мій стереотип але для мене є показником дії засобу стимуляції росту волосся це відчуття холодку чи поколбвання чи ще відчуттів на шкірі голови. Чомусь вважаю що саме це й дає стимуляцію.

Якщо я помиляюсь, то напишіть мені про це. Можливо це всежтаки мій стереотип)

А якими засобами для стимуляції користцєтесь Ви?