Раківська Ольга

Блонд з бюджетною фарбою

Блонд з бюджетною фарбою

Найчастіше питання "Це фарбоване?" - так дивуються люди, коли бачать мене вживу. І багато хто не вірить, що можна мати довге волосся і фарбувати його в блонд вже більше 10 років.

На моєму шляху вже і салонні фарби, і аміачні, і безаміачні, і американські і всякі. Виводила колір поступово і зараз лише зафарбовую коріння.

Мій натуральний колір - русявий, влітку він вигоряє і стає рудуватим. Це мені не дуже подобається і тому - років 10 назад я вирішила стати блондинкою.

Волосся густе, фарбую в салоні своєю фарбою (так домовилась із майстром) .Період - раз в 1,5-2 місяці. Зазвичай використовуємо 1,5 баночки.

Колір 111, Garnier Color Sensation. Купую зазвичай по 5-6 банок, щоб вдома були в запасі (і коли почалась війна я була спокійна, що хоч волосся буде чим пофарбувати))))

Колір теплий білий, не жовтий як в ципляти і не холодно-сивий. У мене він пшеничний. Профарбовує відросле коріння добре, переходів не видно. В салоні відразу роблю догляд з ампулами для зволоження (тобто бальзам в комплекті не використовую). Результатом задоволена.

Відео відразу після фарбування додаю. І для прикладу фото з відрослим корінням і взагалом волосся (враховуйте що в різні світлові умови колір може виглядати по-різному).

Блонд з бюджетною фарбою
Блонд з бюджетною фарбою
Блонд з бюджетною фарбою