#testingmakeup

#testingmakeup
#testingmakeup
#testingmakeup

Пройшло достатньо часу, щоб я могла затестити та зробити якісний відгук на всю постровку, яку отримала від Makeup. Ну що, поїхали?

Почну з того, що мені найбільше сподобалось - шампунь H.Q. beauty. Приємна текстура, дуже економне використання за рахунок того що гарно піниться, добре вимиває навіть жирне волосся. Після цього шампуню волосся було достатньо довго чисте і, що мені найбільше сподобалося - у мене не з'явилося від нього лупи. Майже завжди коли я міняю шампуні, навіть на ті, якими до цього користувалася, після першого миття я маю купу лупи, хоча моя шкіра голови до неї не дуже схильна, але все одно маю таку реакцію. Тож шампунь затестила та можу рекомендувати.

Наступний продукт, від того самого бренду, як і шампунь, - маска Keep hair color.. Одразу скажу, що я маю пористе, кучеряве, пошкоджене волосся, тож ця маска не підійшла для нього тільки по параметру "не вистачило живлення". Але дівчатам з більш гладким та здоровим волоссям вона гарно підійде.

Кремчик для рук від Mermade - то любов. Гарна текстура, запах справжніх бананів, гарне зволоження шкіри. Використовую його після використання рукавичок в лабораторії, і руки тепер доглянуті та не пересохші. Вже давно знайома з Mermade і маю про них тільки позитивне враження, тож раджу вам спробувати і інші продукти даної фірми

Найболючішим для мене тестингом виявилася гідрофільна олія Joko Blend. Зараз моє обличчя на стадії лікування, тож я дуже ретельно підхожу до вибору кожного засобу для шкіри щоб покращити її стан. І, на жаль, після використанні даної олії у мене з'явилося більше висипань, тож не зможу продовжити її тестування. По іншим показникам - вона достатньо гарно змиває навіть стійкий макіяж і мені дуже сподобалась її м'яка, кремова текстура. Нажаль, моє обличчя її не оцінило

І останній продукт з тестування - тонік. Він викликав у мене позитивне враження, гарно зволожує та заспокоює шкіру після глибокого очищення чи використання кислот, приємний запах та економне використання, склад теж досить якісний, і не мала на нього негативної реакції шкіри

Наостанок хочу пдочекатися Makeup за цікавий бокс та можливість протестувати такий великий вибір продуктів💕