Удовікова Альона

#testinmakeupclub або як я розгорнула продакшн

#testinmakeupclub або як я розгорнула продакшн
#testinmakeupclub або як я розгорнула продакшн

І почати я хочу з першого продукту, який я вже давно хотіла спробувати - це туш від моїх коханих Maybelline - Sky High. Взагалі не люблю туші з силіконовими щіточками, бо для моїх вій більше підходять жорсткі та пластикові. То ж, Maybelline заявляє, що туш має подовжувати вії. Я протестувала і хочу сказати, що мої вії насправді стали довші 📷 Але спочатку, майже кожна туш ріденька. Тому в мене вийшло так, що мої вії стали довші, але через рідку консистенцію, злиплися і їх якби стало менше. Хочу почекати поки туш трохи засохне і спробувати ще раз, що вийде. Напишу про це окремий пост.

А поки що за подовження ставлю 9 з 10.

#testinmakeupclub або як я розгорнула продакшн

Якщо почали з очей, то далі скажу про олівець для брів Express Brow. Я взагалі у житті використовую вже понад 2 роки маркер для брів. Але цей олівець залишив приємне враження. Він не жирний, суховатий, ідеально підійшов по кольору - в мене це світло-коричневий відтінок, такий собі тауповський колір, для блондинок, шатенок та русих 📷 Проходила з ним весь день, тримається дуже гарно і ще плюсом є те, що є щіточка. Не треба носити її окремо. Олівець 10 з 10!

Опустимося нижче, тому давайте дізнаємося, що в нас за такий пудровий хайлайтер.

Взагалі у зв'язку з тим, що я фотограф, я люблю багато хайлайтер у наносити на тіло моделей, це дуже круто виходить на фото 🤩, В мене просто хайлайтерний рай у косметичці 😁

Цей Хайлайтер від O'bay, я б віднесла до продукту на кожен день для тих, хто любить більш натуральний ефект.

Хайлайтер у приємному теплому відтінку, трошки пилиться, що меня не сподобалось 😔

На шкірі виглядає дуже делікатно, для денного мейку непогано. Має місце бути, але єдиний мінус це те, що він пилить трошки. А так 6 з 10.

Йдемо до губ. Почну з цього бальзаму -тінту від O'bay і одразу скажу, що запах неймовірний. Начебто жуйка. Щодо зволоження - Воно легеньке, дещо здається суховатим на губах, мені чомусь не надто було комфортно. З приводу нього, як тінту, то це легенький рожевий відтінок. Собі б я більше такий не купила. Через крутой запах ставлю 4 з 10.

Тепер тестуємо блиск від бренду LP - в мене він у такому рожевому кольорі, 103 відтінок.

Взагалі не ношу такі продукти, тим паче такий колір виявився трошки для мене заблідний. На губах комфортно, запах теж непоганий, такий якийсь пудровий, приємний. Виробник заявляє, що цей блиск діє, як максимайзер, але відчуття печіння на губах я не помітила, воно було, коли я вперше затестила блиск на руці, - відчуття, начебто трошки колить шкіру. Збільшення губ теж не помітила. Але виглядає гарно, має місце бути, якщо ви любите такі продукти та яскраві відтінки. Відтінок не мій, збільшення губ не було, тому 5 з 10, як для просто блиску с гарним запахом.

Дякую, що приділили увагу, сподіваюсь вам був корисний пост 📷