Пташник Юлія

#testinmakeupclub Огляд 🎁бюті боксу

#testinmakeupclub Огляд 🎁бюті боксу

Пройшов тиждень від того моменту як я отримала довгоочікуваний бюті бокс від Makeup Club. Тижня достатньо щоб оцінити продукти і розповістм вам про своє враження!

Отже , бокс максимально вишукано виглядав, неочікувала на таку красу ! А саме наповнення викликало неймовірне захоплення.

Перші продукти які припали мені до душі - засоби для волосся

1. Щоденний шампунь для всіх типів волосся

H.Q.Beauty Daily Care Shampoo

Шампунь чудовий, відчувається м'якість шампуня, але волосся від цього жирнішим не стає. Мені подобається. Коли занінчиться планую придбати ще.

#testinmakeupclub Огляд 🎁бюті боксу

Маска прекрасної консистенції , волося блискуче і розсипчасте, запах приємний і не нав'язливий . Для кращого результату я б рекомендувала сушити волосся феном для закріплення маски на волосках , тоді м'якість і блиск - гарантовано 🤤мій результат - на відео 🤤

Очищує добре , проте слід після неї використовувати додаткові засоби(пінка або гель для вмивання) для ретельнішого чищення шкіри

Запах дуже подобається , це важливо . Освіжає , не викликає печіння, дає природнє сяйво та рівномірний тон шкіри.

Продовжу користуватись регулярно і надалі щоб оцінити ефективність на всі 100.

Але всетаки - після олії та тоніка захотілось замовити ще якийсь кремчик від компанії Joko Blend.

Тому знайомство з цим брендом пройшло прекрасно🥳

Запах справжнього банана🤗ідеальний розмір для жіночоі сумочки , рятує в цю холодну і вітряну погоду мої ручки✨

Пташник Юлія
2
Підписники
0