SANDRA

#testinmakeupclub огляд подарункового beauty-box від MakeUp Club

#testinmakeupclub огляд подарункового beauty-box від MakeUp Club

як прилежна хорошистка написала 1 спробу огляду ще у день виграшу, але він не опублікувався(( хни, і це я виявила в останній день...

тому у мене був час для "стилю", і ось моя 2 спроба написати огляд-резюме в останній день) ( в останню мить)

Із всіх продуктів, що було надано для тестування я полюбила не ВСІ

у боксі 6 бьюті-товарів від 3 брендів:

O’BAYS - Україна! ( Слава Україні! Героям Слава!)

Maybelline - США/Італія (Все в захваті від тебе, а ти від Мейбеллін)

Laboratoire Professionnel (LP) - Італія.

я н-і-к-о-л-и за 30+ років не юзала таку штуку) та даремно, бо він тепер моя головна скрипка в "макіяж без макіяжу".

Ззовні: ультраконсервативний прозорий пластиковий бокс, але цей той випадок коли те, що всередині - має більшу перевагу.

Всередині: хайлайтер та його властивості. Пильне красиве сяйво.

пензлик: пилючий та лисіючий)

Резюме: краще взяти та спробувати) ніж не знати що воно таке))

Є закоханість ( бальзами для губ Nivea), а є кохання - і це тінт від O’BAYS

Цей тінт - відкриття для мене нового бренду, неймовірної текстури та запаху, та всіх доглядо-кольорових властивостей, на які можна було тількти сподіватись.

Ззовні: на 10-ку з 10-ки! Шикарна простота. Це якась магія чорного пластику, прозорого пластику та рожевої помадки кольору мрій про єдинорога, чи жуйки Барбі).

Всередині: текстура - ніжна, не полосить, не вазелиніть, не липне на губах, запах - ягідка, мені особисто і грейпфрут, і манго))

Губи підкрашує в прозоро-рожевий колір.

Резюме: брати?! брати про запас навіть)))

чому ви гадаєте його вже нема в продажу? - розібрали запаси після оглядів на makeup))

Що ще сказати окрім влучного слогану бренду - "всі в захваті від тебе, а ти від Мейбелін". Добре змивається рожевою міцеляркою від Garnier

Ззовні: Пластиковий стильний футляр, більше за середньо-статичний футляр від туші, тож треба докупити косметичку побільше)

Всередині: італійська якість космічно-чорної туші, силіконова щіточка яка не дряпає при нанесенні.

Резюме: ця королева буде "на особливий день" , бо з початком війни майже не роблю мейкап...

Він знахідка, що викликає повагу.

Губи я доглядаю виключно кокосовою олією, медом та какао і стіку.

"Най буде", вирішила я , бо не являюсь прихильнецею сторонніх мас на своїх губах. LP-шка, як я його ніжно прозвала - єдиний кольоровий блиск, що мене не відштовхує.

Ззовні: простенький, хоча й профі-косметика.

Всередині: не сама гірша текстура, та високо-адаптивний колір, бо у всіх обзорах він пасував всім дівчатам) цим і викликав повагу та інтерес.

Резюме: купити як маст-хев кольрового для губ)

2 літери бренди викликають бажання насвістувати пісню одноїменної співачки LP) аби не загубити його)))

Брови я крашу хною. Раз на тиждень оновлюю інтенсивність чи змінюю колір. Але ці два братИ дають мені змогу зробити ідеальні кінцівки брів.

Що ще може бути краще ніж ідеально гострі олівці)

Ззовні: майже однакові, але при певному світлі доводять що вони різні.

Всередині: навіть не знаю що всередині, але щось що робить мої брови виразними та красивими

Резюме: БРАТИ. Наголос на И. І так звісно, брати, наголос на А.

було багато оглядів і так я найшла свій стиль :

про кожен продукт далі будуть окремий пост де багато фото та багато слів ( загальне враження, всередині, ззовні, ягідка, резюме, склад, виробник, лайфхаки, міфи тощо)

Підписуйтесь або знаходьте мої пости за цим неймовірним бірюзовим фоном)