TANISHA

UNPACKING б'юті боксу від GARNIER 🌿

UNPACKING б'юті боксу від GARNIER 🌿

Цього року весна нас не дуже сильно зігріла і ощасливила сонечком, але нова лінійка від Гарньєр насичить нашу шкіру в двічі більше ☀️

На тому тижні Makeup.UA нагородила найкреативніших та найактивніших блогерок боксами з косметикою - я, звичайно, не виключення і увійшла теж в цю чарівну компанію.

Я вже не перший раз отримую подарунки від Makeup.UA, тому з кожним разом підходжу до анпакінгу все серйозніше і відповідальніше.

Тому ви готові до розпакування нашого боксику? 🤭

Я вже затестила цей продукт, адже майже кожного дня знімаю контент для свого б'юті блогу в Інстаграм. Для зняття макіяжу мені знадобився всього один ватний диск.

Міцелярна вода з легкістю зняла навіть мою водостійку підводку. Не сушить шкіру, надає її сяяння.

Шкіра після нього м'ягенька, пори звужуються. Мені сподобався його запах - ніжний лимонний 🍋

Для нанесення потрібно всього краплинку гелю і в результаті буде пінка, мені трохи консистенція схожа на шампунь, але очищує на 10/10

Мені так здалось після першого використання, що цієї пляшечки вистачить на довго. Рідина в середині білого кольору - це новинка для мене, раніше такого не бачила.

Піпеткою зручно наноситься, кілька літл крапель вистачає на все обличчя. Шкіра після неї здорово сяє.

Цей продукт мені дуже сильно нагадує давніший продукт від Garnier Aloe Gel.

Я давно шукала щось схоже і мені надіслали це. Пахне весною і консистенція така невагома, ніжна. Наноситься легко і в ту ж мить поглинається в шкіру.

Таке враження наче після цього гелю, моя шкіра почала дихати.

І останній крок - зволожувальна маска. Я її тримала в холодильнику, тому на ранок прекрасний ефект.

Нанесла на заздалегідь очищену шкіру і протримала 15 хвилин.

По-перше, я прокинулась - це вже 50% успіху 😄

По-друге, я подумала що то не моя шкіра, а що її замінили.

По-третє, обличчя стало сяючим і виглядає здорово, маска добила мої недосконалості і я їх просто вже не помітила.

Я не знаю що буде з моєю шкірою далі, але ви просто подивіться що продукція Garnier, зробила лише за два користування (вчора ввечері і сьогодні вранці)

Як вам така розпаковочка?