Solomiia Shapovalova

Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗

Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗
Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗

Волосся у мене фарбоване майже рік тому в салоні (це звісно окрема історія як проходило фарбування). Важко було за ним доглядати без хорошого зволоження, але зараз я задоволена на 100%.

Так як я новенька саме в клубі Make Up, не знала що тут є обмеження по часу для відео. Пробую виставити пост із фото, так як вчора всі мої 6 спроб були провальними, і допис так і не опублікувався🤦🏼‍♀️🙆🏼‍♀️

Детальний опис догляду:

1. Лагідно розчесати волосся.

2. Добре зволожити водою.

3. Далі на долоню даю трішки шампуню, і вперед.

4. Розпочинаю мити завжди з коренів, щоб добре очистити шкіру голови. Масажними, легкими рухами пальчиків, не дряпати себе. по голові нігтями, від цього можна травмувати шкіру, а це не дуже приємно.

5. Кінчики волосся мию дуже делікатно (в такому випадку вони будуть менш посічені та cyxi).

6. Далі змити все гарно водичкою, і повторити процедуру ще раз. При першому нанесенні шампуню Ви заберете бруд з волосся лише частково, тому рекомендовано шапмунем мити голову в два підходи.

7. І тільки тоді вже бальзам чи кондиціонер, можна також легенько пройтись щіткою, щоб гарно вирівняти(тут я не використовувала ніяких інших продуктів, оскільки взяла. спершу на пробу лише шампунь),

8. Далі легенько витискаємо волосся ручками та делікатно висушуємо рушником (нажаль більшість процесів маю розписати.. бо відео вийшли дуже довгі, так як знімала їх одразу й для іншої платформи ).

Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗
Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗
Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗
Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗
Бюджетний шампунь для алергіків💃🏼. Моє нове кохання❤️🤗

Для того, щоб гарно висушити волосся, я повинна його попередньо розчесати, інакше потім буде дуже важко (у мене волосся пористе, довге, пофарбоване, тому дуже плутається). Втрати волосся при розчісуванні після використання цього шампуню досить мізерні, порівняно з іншими засобами які я тестувала попередньо.

У кожного цей процес індивідуальний. Наприклад розчісування підсушеного Феном волосся, або розчісування під час сушіння. Все так, як підійде краще особисто Вам.

Отож, мій процес сушіння.

1. Гарно розчесати волосся (завжди починаю від кінчиків, рухаючись повільно вище і више до коренів, так волосся легше розплутується, не видирається щіткою). Легкими рухами, щітку тримаю горизонтально (вертикальне положення цієї щітки, яку я використовую, не працює для безпечного розплутування).


2. Після цього я його трішки ніби "розпушую" пальцями, щоб воно не виглядало як прилизане коровою і гарно сушилось.


3. Обираю невелику швидкість на фені, та обов'язково лише теплу помірну температуру (ближче до холодної). Це дозволяє не пересушувати шкіру голови та волосся, але процес сушіння стає довшим. Звісно якщо кудись запізнюватись, то буває швидкість на максимум і пішло поїхало, за 5. хв готова до виходу. Всі ж ми люди.

4. Сушу я волосся ніби збиваю білки, спочатку маленька швидкість, далі середня, і так поки волосся не буде висушене повністю, потрібно прибрати всю вологу. Якщо його так добре висушити, то воно буде довше залишатись чистим.

Якщо раніше я мила голову щодня, то зараз ефект чистоти тримається 2-3 дні 100%,і на 4 день можна ще косички заплести.

Звісно частота миття голови у кожного індивідуальна.
Сухе волосся та шкіра голови - можна мити 1-2 рази і тиждень.
Нормальне - 2-3 рази.
Якщо жирне - прийнятне миття щодня.

Таку інформацію надають трихологи та дерматологи.

Після цього знову розчісую волосся, і щітка повністю чиста, ніяка волосинка більше не випадає🥳.

Останні 3 фото зроблені на ранок третього дня, оскільки на кінець я знімала відео з рез3льтатом, але воно не завантажується🙄

Дякую всім, хто дочитав та переглянув допис до кінця. ❤️🔥

Маю надію, що інформація корисна,(і що вас зараз не нудить від слова "волосся")🥴.

Я користуюсь приблизно місяць, ніяких негативних реакцій від шкіри на цей засіб.. аромат легенький, волосся справді таке, ніби молочко.

Я задоволена, надалі хочу спробувати бальзам та гель для душу від цієї польської фірми.

У Польщі це рахується масмаркет, і в Україні досить прийнятна ціна, тому вважаю цей засіб бюджетним та доступним.