Ксенія 💫

Unpacking подарункового набору доглядової косметики від Garnier.

Unpacking подарункового набору доглядової косметики від Garnier.

Мої вітання кожному 🙌

Я обожнюю догляд за собою, це для мене наче медитація. Немає значення це догляд за обличчям, чи то тіло.. в кожному випадку я ретельно підходжу до цього питання.

На тому тижні MakeUp ощасливив багатьох красунь за їх натхнення та креатив, подарувавши бокси з продукцією бренду Garnier.

Отже, про наповнення та мої враження від затесту. Почну розповідати по черзі як я використовувала кожен продукт.

Відразу зізнаюсь, я не прихильниця міцелярної води, використання її в моєму догляді скоріше виняток. Натомість, дана водичка гарно виконує роль демакіяжу та без зусиль видаляє забруднення. Мою нормальну шкіру не пересушує, проте не забувайте потім її обов'язково змивати очищуючим засобом за вашими потребами шкіри. Але на постійній основі не раджу подібні продукти.

Скоріш за все краще усього підійде шкірі з висипаннями (проблемній).

Склад залишає кращого, хоча частіш за все продукти даної категорії приблизно однакові за складом.

Це безбарвний прозорий гель, який має досить густу, трохи липкувату текстуру. Запах парфумерний, занадто, як на мене.

При добавлянні води, ви отримуєте піну. Вона не пишна, але стійка. Цим ви вмиваєте обличчя. Зі шкіри змивається добре, не лишаючи ні плівки, ні якогось жирного натяку. Але мою шкіру він сушить, мені хочеться відразу нанести тонер і подальший догляд.

Скоріш за все цей гель підійде шкірі комбінованій. Очищує він класно .

Склад...ПАВ,ПАВ..але присутня як саліцилова, так і лимонна кислота.

Ну що ж... Тканинних масок багато не буває 😆

Каже вам їх маньяк 🙈. Так, це не продукт який зробить щось на довгий час. Це робота в моменті частіш усього. Але я завжди використовую їх допом до основного догляду.

Що в даному випадку. По-перше, кремова есенція всередині, а не водяниста рідка. Це уже заявка на перемогу для мене👍 Саме лекало дуже добре пропитане, це також вказує, що маска буде максимально насичувати шкіру.

Після застосування маски шкіра помітно зволожена, почервоніння світліші, вцілому тон обличчя покращився. Як SOS засіб дуже навіть.

Резюме: приємно здивована від використання, взяла на замітку!

Гарна, робоча сироватка. Липкувата, але ж майже всі сироватки з цією складовою мають такий фініш на обличчі, тому будьте готові. Витримайте і закривайте кремом.

Добре зволожує та пом'якшує шкіру, напевно що (вангую 🤞) і має освітлюючий ефект (досить малий термін використання був), бо 3-o-ethyl ascorbic acid - використана стабільна форма вітаміну С, яка і виконує роль антиоксиданта та відбілює шкіру. За такими ж властивостями у сироватці використано і Phenylethyl Resorcinol. Склад, на мою думку, досить вдалий. Підійде, усім окрім жирної шкіри.

Краще такі сироватки тримати в боковій дверці холодильника.

Абсолютно прозора консистенція; не дуже густа, але і не розтікається. Витрачається не зовсім економічно. Об’єму 50 мл вистачить, думаю, максимум на 2 місяці.

Мої відчуття : наврядчи цей засіб замінить повноцінний крем для обличчя в сенсі насиченості чи зволоження, навіть денний. Знову ж таки, якщо у вас тонік + крем. То ні.

Але якщо, тонік +сироватка +цей гель, то може бути. Але не взимку 🙅‍♀️ і не для сухої шкіри.

Гель легкий, не обтяжує, не відчувається маскою та не дає жирності. Спочатку після нанесення я відчуваю трішки липкуватість, але потім вона зникає.

Може служити базою, премакіяжем.

Склад... так, є спирти. Тому, майте на увазі, може обезводнювати вашу шкіру.

Дякую, що були зі мною.

З повагою, Ксенія ✨