Polina

Що позначають кольори моїх нігтиків?

Що позначають кольори моїх нігтиків?
Що позначають кольори моїх нігтиків?
Що позначають кольори моїх нігтиків?

Раніше я не дуже замислювалася з приводу того,що позначає який колір,але зараз мені чомусь стало це цікаво...
Так от,що ж позначають кольори моїх минулих манікюрчиків?

  • Перший на черзі нюд із блискучими кінчиками:
    Нюдовий манікюр говорить про те, що ви не любите турбуватися про дрібниці але при цьому обожнюєте доглядати за собою.Дівчатка ,які роблять нюд нічого не приховують, відкриті перед усіма і іноді навіть надто. Їм подобається братися за нові справи і вони не бояться сказати правду в обличчя.(останні пару пунктів прям про мене😂)
  • Другий -фіолетовий із золотинкою:
    Характер манікюру такого кольору визначається як творчий. Така дівчина підходить нестандартно до складних питань і може поєднувати несумісне. У неї дуже добре розвинена інтуїція.При цьому, характеризується дівчина як дуже чутлива і ранима. Так, представниці прекрасної статі з таким манікюром можуть бути мрійницями і не завжди готові змиритися із загальноприйнятими принципами.(ой,та ...це так , я завжди намагаюсь вірити в краще, але потім мені це вилазе..але з приводу інтуїції не зовсім впевнена ,у людях я не дуже розбираюсь...)
  • Третій це найяскравіший з усіх інших-синій колір(давно хотіла саме яскравосиній):
    Якщо ви часто фарбуєте нігті синіми або блакитними лаками, то ви дуже смілива, креативна особистість, яка думає не так, як інші.(ну буває у мене таке,що я десь у космосі літаю,а ще інколи, коли я вважаю щось елементарним,для інших це щось незвичне😅)
  • Ну й зараз у мене щось схоже на ніжно фіолетовий у суміші з синім😅Там не можна сказати щось однозначного,бо це світовідбиваючий лак ,отже ,будемо вважати ,що білий (при спалаху виглядає ,як білий):
    Білий також є чудовою базою для всіх видів модних творінь - від абстракції до квіткових мотивів. З такими нігтями можна рухатися у всіх напрямках, проте ви завжди будете на висоті.(ну білий та чорний завжди у тренду, тому нічого дивного) .
Що позначають кольори моїх нігтиків?
Що позначають кольори моїх нігтиків?
Що позначають кольори моїх нігтиків?
Що позначають кольори моїх нігтиків?