MAXIMOVA🌷

✅Бюджетна маска для волосся✅

✅Бюджетна маска для волосся✅

Стараюсь все більше використовувати засоби українських виробників. Сьогодні розкажу про маску від Dr. Sante Aloe Vera. Всі ж знайомі з італійськими масками Нумеро? Так от, ця маска від Dr. Sante на моєму волоссі працює ідентично! Обидві маски в одному бюджетному ціновому сегменті. Тому я однозначно вибираю українського виробника та хочу наступною спробувати маску бананову. Про неї пишуть гарні відгуки і відзначають класний аромат.

✅Бюджетна маска для волосся✅
✅Бюджетна маска для волосся✅
✅Бюджетна маска для волосся✅

Консистенція густа, білого кольору з приємним ненав’язливим ароматом. Наносила на волосся тримаючи 5-7 хвилин, та пробувала залишати на 20 хв. Великої різниці не помітила. В обох випадках волосся гарно розчісувалось, було м’яке, гладеньке та розсипчасте.

Якогось вау не трапилось але я отримала результат, який зазвичай очікую від маски. Для мене цього достатньо👌

Можу радити до використання😊 Але звісно кожному варто підбирати продукт за індивідуальними особливостями та потребами.

Також зараз використовую рідкий шовк з тієї лінійки Aloe Vera. Про неї читайте тут: https://club.makeup.com.ua/post/8480/