Julia

Гарний нюдовий лак Catcice More Than Nude 06 Roses Are Rosy

Гарний нюдовий лак Catcice More Than Nude 06 Roses Are Rosy

Я дуже тепло люблю лаки Catcice, бо вони ніколи не підводили ані по технічним характеристикам, ані по кольоровій гаммі. Палітра дуже широка і я думаю, що кожен може знайти щось собі до душі.

Отже, знайомтеся, це лак Catcice серії More Than Nude у відтінку 06 Roses Are Rosy. Взагалі ця лінійка нараховує десь 18 відтінків, та на жаль, не вся вона представлена в наших магазинах. Я не зустрічала ніде усю колекцію, щоб подивитися наживо відтінки. Якщо ви знаєте, то підкажіть, будь ласка, я буду вдячна.

Флакон кубічної форми із з'ємним ковпачком золотистого кольору. Мені подобається такий формфактор, тому що зберігати лак зручно, адже флакони можуть щільно стояти один до одного, та фарбувати нігті так зручніше, аніж с великим нез'ємним ковпачком.

На зворотному боці є вся інформація про продукт.

Гарний нюдовий лак Catcice More Than Nude 06 Roses Are Rosy
Гарний нюдовий лак Catcice More Than Nude 06 Roses Are Rosy
Гарний нюдовий лак Catcice More Than Nude 06 Roses Are Rosy

По-перше, чудовий зручний пензлик. Він гарно та щільно набитий, немає окремих щетинок, які виходили б за загальний край і псували вам манікюр та має край округлої форми, якою дуже зручно фарбувати під самий край нігтьової пластини. Колір молочний с ледь помітним рожевим відтінком, текстура – креле. Консистенція самого лаку також гарна, вона і не рідка настільки, щоб затікати під кутикулу і не настільки густа, щоб тягнути за собою всі шари, щойно нанесеного лаку. Висихає швидко. Перший шар висихає так швидко, що можна відразу ж наносити другий шар і це буде потрібно зробити, бо ви не взагалі не відчуєте, що у вас на ногах з’явився лак. Та вам не треба очікувати вічність, щоб висохли й другий і третій шар. Та вирішуйте самі чи потрібен вам той третій шар. Він дає більш рівномірний колір, та мені подобається і у два (так здається більш невагомий та ніжний). Чекаю я 10-15 хвилин і можу займатися звичними побутовими речами. Але я не рекомендую відразу ж хапатися за миття посуду або чистку картоплі.

В каруселі фото голих нігтів, з одним шаром, з двома та трьома шарами.

Глянець чудовий рідний, та для більш скляного ефекту можна використати ваш улюблений топ. Ні, на фото не мій улюблений і рекомендувати його не буду. Я ще в пошуках того самого.

В ідеальному стані лак тримається три дні, далі підтираються кінчики нігтя, та це не дуже помітно, якщо не придивлятися уважно. Мій максимум – п’ять днів. Проте хочу зауважити, що на те як буде триматися лак впливає багато факторів, таких як ваша особиста хімія нігтів та підготовка нігтьової платини до фарбування (знежирювання, шліфування тощо).

На жаль, не можу додати посилання на лак, бо його знов немає в наявності.

Ніяких недоліків я не знайшла. Це чудовий екземпляр в моїй лаковій сім’ї. Гаряче рекомендую спробувати й вам!