MAXIMOVA🌷

Мус для укладки сильної фіксації «Кучері та локони»

Мус для укладки сильної фіксації «Кучері та локони»

Я власниця прямого волосся, а що хочеться робити прямоволосим? Правильно - накрутитись!😂 Іноді рука тягнеться до плойки, але накрутка без додаткових засобів тримається погано. Тому в магазині рука автоматично потягнулась за флаконом.

По текстурі це пінка білого кольору з приємним ароматом, але він тримається на волоссі довго і дуже активний. Я його завжди відчуваю і це не завжди подобається, тому що хочеться нести на собі парфуми, а вперед летить пінка з волосся😅 майте на увазі.

На чисте вологе волосся наношу трохи спрею, розчісую. Потім на руку видавлюю піну, розподіляю в долонях і розподіляю по волоссю, знову розчісую та сушу. Потім роблю завивку на плойку.

Результат не дуже подобається. Що стосується локонів - я б не сказала, що цей мус їх тримає. Якщо не закріпляти лаком - крупні завитки - розпадаються, залишаючи тільки на кінчиках підкрутуку, менша накрутка опускається перетворюючись з завитків у хвильки. Що стосується ефекту, то волосся більше плутається, електриується і на дотик мені не подобається.

Плойки маю в двох діаметрах 3,3 мм та 1,9 мм

на фото накрутка на плойку 3,3 мм. Завивала по всій довжині (там трохи видно заломи), коли знімала кожен гарячий кучерик і фіксувала заколкою. потім так ще ходила хвилин 15-20, щоб волосся охололо і тільки потім розкручувала курді формуюючи зачіску. Те що вийшло ви бачите на фото - трішки підкручені кінчики. Якщо цікаво, в наступних дописах можу розказати про плойки.

«нанесіть необхідну кількість піни «Веллафлекс» на вологе волосся, рівномірно розподіліть і приступайте до створення зачіски». Можливо, в такому випадку засіб працює краще.

Чи раджу? - для накрутки на плойку точно ні.

Чи куплю ще? - ні.