MAXIMOVA🌷

☀️Сонцезахист для волосся☀️

☀️Сонцезахист для волосся☀️

Цікава ваша думка, чи маєте ви засоби, які використовуєте саме влітку для додаткового захисту від сонця? Чи дієві вони? Бо я раніше таким взагалі не заморочувалась.

Ось інформація, яку я виділила для себе з різних джерел:

  • сонце весною та восени не має негативного впливу, тому достатньо стандартного догляду із зволоженням, живильними масками та спреями;
  • тільки активне літнє сонце може пошкодити стан волосся та фолікул;
  • спф для волосся немає менсу, достатньо буде користуватись продуктами, які містять протеїни, емоленти (наприклад; гліцерин, масло, воск) та ліпіди (класифікація біомолекул, які включають жири, олії такі як: жожоба, авокадо, оливкова; воски; фосфоліпіди та інші споріднені речовини);
  • є думка, що жоден засіб не зможе захистити волосся повністю якщо UV випромінювання активне. СПФ не можливо нанести на все волосся рівномірно, а також СПФ не наноситься на коріння і на шкіру голови.
  • найдієвіший спосіб захистити волосся від активного сонця - шляпка. Якщо UV випромінювання активне то жодні емоленти, ліпіди, олії не зможуть захистити повністю.

Для себе формую висновки, що влітку потрібно користуватись засобами спрямованими на зволоження та живлення. Після активного сонця робити маски. Щодо спф в засобах - не маю остаточно сформованої думки.

Якщо маєте дієві поради б’юті рутини для волосся в літній час, щоб воно не перетворилось в солому - поділіться. Мені буде дуже цікаво🥰