rubywoo

бокс від GARNIER

бокс від GARNIER

Безмежно вдячна Makeup та Garnier за акцію, яка присвячена збереженню планети! Впевнена, що для всіх вона була корисною та надихаючою 💚

На додаток, ощасливили цими чудесними боксами аж 60 дівчат! Вони просто величезні, важкі та дуже гарні. Всередині багато цікавих та нових для мене продуктів, усі повнорозмірні 👌🏼

бокс від GARNIER

Звісно, це моя улюблена міцелярка! Саме таку, купувала вже незліченну кількість разів. І буду купувати надалі. В цій міцелярній воді мене все влаштовує: добре змиває макіяж, після використання, немає ніяких подразнень, приємна ціна.

Також, встигла декілька разів покористуватися дезодорантом. Було цікаво його протестувати одразу, бо раніше взагалі не була знайома з дезодорантами від Garnier. Наразі, мене все влаштовує. Він добре захищає та має приємний запах. Мені сподобався, буду користуватись 🙌🏼

Третій із ким знайома — це зволожувальний гель для обличчя з вітаміном С. Як і писала в минулому відгуку, не зовсім мій засіб. Але, можливо, ще раз візьму на тестування.

Хочеться написати декілька слів, про засоби, якими ще жодного разу не користувалась, проте чула дуже багато відгуків.

Найбільше, мені траплялись відгуки про шампунь з кавуном та маску для волосся. Сама в складах не розуміюсь, але саме цю лінійку, дуже хвалять за достатньо велику кількість корисних компонентів, як для бюджетних засобів. Дуже заінтригована, буду тестувати 😍

За крем, якось відгуків не траплялось, але будемо це виправляти )) Запах мені сподобався, це вже плюсик, тож буду із задоволенням користуватись, щоб потім поділитись своїм розгорнутим відгуком.

Маски та гель для вмивання, також чекають на затест 🤍 Відгуки, саме про цей гель, дуже різняться: для одних це ідеальний засіб, для інших — розчарування. Тим цікавіше буде тестувати ))

Вдячна за увагу!

Всім гарного та тихого дня 🌷