Анастасія Фоміна

Довге волосся з шампунем від L’Oréal 👩🏼‍🦰

Довге волосся з шампунем від L’Oréal 👩🏼‍🦰

З цим шампунем від L'Oréal з серії Dream long я вже була знайома,він мені колись сподобався і от знову купила.Скажу так,якщо ви мрієте про довге волосся,то вам варто для цього щось робити ,а не просто мити волосся шампунем на якому написано ,що за допомогою нього щось неймовірне відбувається.Вкотре хочу наголосити,що шампунь має очищати шкіру голови і все.А всі ці написи про відновлення і все таке є лише маркетинговим ходом бренду.Але ж я цим шампунем залишилася задоволена.Має солодкий аромат,комусь приємний,мені занадто приторний.Він чудово підійшов моєму типу шкіри голови,добре очищує,не сушить,піниться добре.Волосся після миття навіть без кондиціонеру розплутане та гладке,виглядає здоровим і розсипчастим.Ніяких нарікань в мене до нього в процесі використання немає,але є питання до складу.Програма по перевірці складу показала наявність не дуже хороших для шкіри голови компонентів,які можуть стати збудниками появи лупи і подразнень.Звичайно все суто індивідуально,але в мене цей шампунь не викликав ніяких поганих реакцій і залишив лише приємні враження.