Анастасія Фоміна

Не чекайте від цього бальзаму чогось неймовірного💚Базовий продукт по догляду за волоссям

Не чекайте від цього бальзаму чогось неймовірного💚Базовий продукт по догляду за волоссям

Цей бальзам від Garnier мені пощастило спробувати теж завдяки коробочці від Makeup.Це в нас бальзам ополіскувач для тонкого волосся,яке потребує об'єму.Я блін постійно докопуюсь до цих написів про об'єм або відновлення,бо я не розумію про який об'ЄС може йти мова в бальзамі,який наноситься на довжину і здебільшого на кінчики.Облишу це,і скажу що цей бальзам мене особисто не дуже вразив.Я очікувала більшого,бо наприклад маска з цієї серії мені дуже сподобалася.Отже,це базовий середній бальзам для волосся,який не відновить ваше волосся,а лише надасть дуже мінімального зволоження,воно буде легше розчісуватися і все.Бальзам дуже густий і якось його не дуже зручно видавлювати з цієї баночки.Щодо ефекту,реально,я на своєму волоссі не побачила особливо нічого,але брати його чи ні -справа ваша.

Не чекайте від цього бальзаму чогось неймовірного💚Базовий продукт по догляду за волоссям