MAXIMOVA🌷

#mymummakeupclub Мій секрет простий «прислухайся до мами, бо мама поганого не порадить»

#mymummakeupclub Мій секрет простий «прислухайся до мами, бо мама поганого не порадить»

Правду кажучи, занурюючись в глибоке дитинство пам’ятаю, як мама ввечері умивалась кокосовим молочком (люди, я навіть ту баночку пам’ятаю - тубус, а зверху кругла кришка, як кулька), потім мазюнькалась кремом зі скляної баночки (який мені строго заборонено було чіпати)😅 А коли читала казку перед сном, я чула як її руки пахнуть кремом❤️ І це такі теплі спогади🥰

А в момент коли діставалась коробочка з косметикою і мама фарбувалась - то всьо, дівчата🫠 Я як зачарована споглядала за тим дійством, поки мама сиділа перед дзеркалом і уявляла, як я буду фарбуватись. Хоча довго чекати не приходилось, в моменти коли ніхто не бачив звичайно я лізла пальцями в ті тіні і рум’яна, а якщо ще губи встигала намалювати то взагалі фурор🤭Дякую, що не сварили, а тільки сміялись з юного візажиста.

В підлітковому віці терпіли мої метамарфози, мама фарбувала мені перші пасма, а точніше висвітлювала. Підбирала першу доглядову та декоративну косметику і терпіла ту жахливу бліду помаду😂

Це зіграло важливу роль у формуванні ставлення по догляду за собою. За що я безмежно вдячна. І тепер я маю 5-річну донечку, в якій пізнаю себе коли вона просить якусь кісточку з косметички, або зацікавлено споглядає поки я роблю макіяж😊 Вона має власну дитячу косметику, і я не сварю її коли вона фарбує губи фіолетовою помадою (дякую хрещеним за подарунок😂) і йде потім на танці. Бо вона в ці моменти така щаслива, а хто я така щоб забороняти щастя в таких простих речах?🥰