Mbubka

Всі мої незмивні засоби для волосся

Всі мої незмивні засоби для волосся

Почнемо з самого не улюбленого

«Ні ножицям» від Ельсев

По порядку :

  1. Запах нормальний , але надоїдає.
  2. Текстура класна , наносячи на волосся легко розпреділити.
  3. Легко переборщити) Волосся буде ніби не мите
  4. Ефект? Є мінімальний при сушці на браш. Просто сушити сушкою ефект нульовий.
  5. Дозатор незручностей не приносив.

На початку користування дуже подобався засіб , а зараз вже ніяк не можу використовувати, відчуття що він робить тільки гірше, кінчики сушить , зволоження і блиску немає. Для мене це викинуті гроші на вітер ,залишилось менше ніж пів банки і прийдеться викинути. 2 /5 , за результат на початку використання.

Всі мої незмивні засоби для волосся
  1. Запах не подобається 👎🏼
  2. Переборщити з ним в мене ні разу не вийшло)
  3. Чи захищає не знаю , але пшикаю від «самонавіювання»😅 думаю а може все ж захистить
  4. Обʼєм? Напевно дає, бо в мене волосся пухнасте то він його не «приборкує»
  5. Дуже крутий розпилювач, пшикає «туманом»

По суті все що можу сказати про цей спрей. 2/5

Оо про цей спрей розповідала в цьому пості: https://club.makeup.com.ua/post/8361/

  1. Запах противний і залишається на довго
  2. Розпилює добре але , рекомендую проставляти до чола аркуш А4 щоб потім не мати стрижку 😅
  3. Колір залишається на руках / розчісці і тд.
  4. Вистачає не на довго )

Шампунь нічого особливого окрім кольору,загалом оцінка 4/

Використовую його на мокре волосся , дуже класно полегшує розчісування. Має приємний аромат. Вистачає на довго. На мокре волосся переборщити не вдавалось (5-6 пшиків норм). Розпилювач не плюється , пшикає нормально. Як засіб для розплутування 5/5

Тут теж почну за запаху

  1. Аромат божественний 😍
  2. Фіксація не сильна
  3. Відчуття липкості немає
  4. Якщо забагато нанести буде відчуття не митого волосся
  5. Текстура приємна і засобу вистачить на довго

Я ще пробувала цю піну для кучерявого методу і кучері протримались до наступного миття. Але все ж оцінка 4,5/5 бо заявленої «мегафіксації» немає.

Напевно єдина якою неможливо переборщити. Має дуже приємний запах. Розгладжує волосся , додає блиску. Зволоження не помітила, але про це наступна олійка. Цій ставлю 5/5

Стояла вона в мене трохи часу, для тіла не використовую, вирішила для волосся.

Мені не подобається її аромат , дуже приторний і залишається на деякий час. Спробувала її для кінчиків і здивувалась, вона реально зволожила мені кінчики😍

Перелила її в баночку з піпеткою для зручнішого використання.

4/5 -1 за приторний аромат