Polina

#mymummakeupclub

#mymummakeupclub

Для мене мама ніколи не була б'юті експертом,але на думку блогерів та інших я також ніколи не спираюся.

Єдине ,та найголовніше, чому я навчилась від мами -не робити собі татуаж брів 😂 Бо,коли вона робила, вона зробила цим велику помилку, а тепер доводиться виводити, я навчилась на її помилках та не буду робити такі самі)

Але ,я пам'ятаю, як колись вона мені давала пораду у вигляді "візьми зроби скраб з кави" це було щось дуже цікаве та нове для мене,тоді мені було десь років може 8,але ж як вона складно змивається потім 😂

У нашій родині більше я слідкую за косметикою та доглядом ,а мама- за трендами в одязі)

Чому ж вона мене ще навчила? Вона вчила мене в дитинстві,як правильно підстригати собі кутикулу ,щоб не травмувати її,інколи вона мені малювала нігтики)

Із дуже теплими думками згадую час,коли мама малювалась ,а я за нею повторювала: брала дитячу косметику та розмальовувала собі обличчя ,зараз так само робить моя молодша сестричка))

А ще згадую яка в нас була війна за те ,щоб не підстригати мені кінчики,бо я тоді хотіла довге волосся будь-якою ціною,але вона мене привчила, що,якщо волосся в поганому стані,треба його підстригти ,бо буде просто губка,замість волосся 😅

Але її тайна краси-натуральність,вона досить мало фарбується ,але для мене вона завжди виглядає ,як зірочка🤗

#mymummakeupclub