MAXIMOVA🌷

Гудбай посічені кінчики

Гудбай посічені кінчики

Довгі роки я купувала одні і ті ж самі засоби по догляду за волоссям і тілом. Я знала, що мені підходить - тим і користувалась. Тепер же навпаки - кожного разу обираю щось нове! І все це через через мейкап та ваші відгуки, дівчата😍👍

Наразі маю, що сказати про героїв даного допису. Використала вже більше половини баночок.

Приємний аромат, гарно піниться, добре промиває. Консистенція рідкувата. Не викликав сухості шкіри голови чи лупи. Після миття вистачає чистоти на два дні, це мій нормальний стан. Мию голову через день.

Гарне яскраве упакування, кришка брендована з тисненням) такі дрібнички але так гарно😊

Перше на що звертаю увагу в таких засобах текстура - вона густа. Люблю густі бальзами та маски, рідкі якось швидко стікають. Наносила на помите віджате від води волосся, витримувала 5-10 хв. Після ополіскування волосся розплутане, гладеньке, гарно розчісується. Аромат чудовий. Кришка закривається плотно, вода не проходить.

Потім я додаю незмивний догляд (спрей з цієї ж лінійки https://club.makeup.com.ua/post/9979/ ) і після сушіння результат мене повністю влаштовує. Розсипчасте здорове волосся👌

Покупкою залишилась задоволена.