Скільки коштує мій щоденний макіяж?

Для тону я використовую Erborian BB Cream, класний легкий засіб, який гарного вирівнює колір шкіри.

Ціна ~ 650грн.

Dior Forever Skin Correct - улюблений консилер, який гарно маскує та не сушить шкіру під очима.

Ціна ~ 1490 грн

Усі ці продукти я наношу звичайним бюджетним попердньо зволоженим спонжем.

Ціна ~ 100 грн

Dior Backstage Rosy Glow Blusher Limited - сухі румʼяна в ідеальному нейтральному відтінку - 001 Pink.

Ціна ~ 1750 грн

Палетка хайлайтерів Dior Backstage Glow Face Palette використовую її не лише як хайлайтер, але і для макіяжу очей, супер універсальний засіб.

Ціна ~ 2500 грн

Брови перестала фарбувати зовсім, тому використовую лише гель для фіксації Benefit 24-HR Brow Setter.

Ціна ~ 559 грн

Я роблю ламінування вій, тому будь-яка туш лягає ідеально. Зазвичай використовую і дуже люблю туші Maybelline, але зараз маю мініатюру YSl Volume Effect Faux Cils - гарно подовжує та розділяє вії. Дуже економна, достатньо лише одного шару і вії виглядають неймовірно.

Ціна (так як туш зазвичай у мене Maybelline, а YSL міні) ~ 350 грн.

Блиск для губ Dior Addict Lip Maximizer, не втомлююсь повторювати, що це ідеальний засіб для губ! Гране зволоження, неймовірно виглядає на губах, просто найкращий.

Ціна ~ 1700 грн

Підсумок ~ 9099 грн

Насправді, мені було навіть трішки страшно підводити підсумок, адже знала, що результат буде кусатися, але я настільки обожнюю і віддана усім цим засобам, вважаю вони вартують кожної копійочки.

Звичайно часто пробую якісь новинки, які теж мені довподоби, але саме ось цей набір всеодно залишається незмінним і я повертаюсь до нього знову і знову 💔

Продукти для цього looks

Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20 (міні)
Benefit 24-HR Brow Setter
Dior Forever Skin Correct
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effect Faux Cils
Dior Addict Lip Maximizer