#ВіддамВЛюблячуРодину або засоби шукають господаря

Гадаю увсіх нас є імпульсивні покупки і кожна має у шугляді засіб, який не підходить чи яким просто не будете користувати. Ось і я нарешті зібрала до купи те, що не підійшло. Думала про ще з допису Oli Seagull. А повідомлення від Тетяни мені за це нагадало.

Тому пропоную вашфй увазі декілька засобів.

  • Крема для депіляції від Польського бренду Bielenda. Крема були використані по разу на затест, але зараз в них немає необхідності, так як ходжу на шугарінг.
  • Гель з вітаміном С від Garnier. Баночка не тронута, так як їх в мене дві, з двох різних подарункових боксів.
  • Кавовий скраб. Підійте тим, хто полюбляє жорсткі скраби, має в складі морську сіль та олійки і дууже приємний аромат. Також відкритий, хоч упаковка не презентабельна, проте користувалась всього декілька разів.

Декоративна косметика:

  • Олійкові парфуми від Al Rehab. Нещодавно робила допис про них, аромат мені не підійшов, але можливо когось зацікавив (https://club.makeup.com.ua/post/20654/)
  • Туш для брів в колорі #12. Мені вона не підійшла як за кольором, занадто темна, так і в принципі за способом застосування - брови я переважно фарбую , тому був лише один затест.
  • Засіб 3в1 : рум'яна, тіні, помада. Засобом не користувалась і вже не планую, був придбаний на сейлах в пориві затуманення розуму😅 Відтінок #03.

Якщо когось щось зацікавило, дівчата, пишіть 😃

Продукти для цього looks