SomovaFM

Cherry Flower від арабського бренду Al Rehab

Cherry Flower від арабського бренду Al Rehab
Cherry Flower від арабського бренду Al Rehab
Cherry Flower від арабського бренду Al Rehab

Цей аромат обирала сама по нотам, мені на таке не дуже щастить, але я була в куражі (огляд на перший аромат цього бренду https://club.makeup.com.ua/post/20336/) 😅

Піраміда:

Початкова нота: Бергамот, Смородина

Нота серця: Водяна лілія, Квіти вишні, Чайна троянда

Кінцева нота: Ірис, Ветівер, Мускус

Я очікувала на аромат квітучої вишні, тому що маю улюблений від Yves Rocher та тепер і від Panouge. Проте і розуміла, що східні парфуми будуть все ж більш пряними або важчими. Мої очікування не справдились в жодну сторону.

Скляна ковбочка об'ємом в 6 мл була запакована в гарну рожеву коробочку.

Cherry Flower від арабського бренду Al Rehab
Cherry Flower від арабського бренду Al Rehab

Відкривши його вперше на жарі, відчула дуже гучний солоденький аромат якоїсь квіткової олії. Після він заспокоївся і нагадував аромат дорогого гелю для душу. Кажу дорогого, щоб ви не подумали про якесь дешеве рідке мило😅

З кожним разом при відкритті відчуваю цей злегка мильний, явно маслянистий, солоденький аромат. При нанесенні аромат через хв 15 заспокоюється та стає більш теплим та не дуже гучним. Але це не та легка квітуча вишня, яку я б хотіла. Квіткові масла тут точно присутні, але розпізнати їх складно, тому для мене це не вдалий вибір.

Тож дівчата, якщо когось цікавив цей аромат або хтось хоче його повторити: пляшечка майже не тронута, за виключенням моїх декількох спроб нанесення - звертайтесь😉