Щітка для масажу голови Тангл Тизер Tangle Teezer The Scalp Exfoliator & Massager Pretty Pink

Я велика фанатка Тангл Тизер і тепер в мене є цей масажер для голови.

Маю на меті зібрати всю колекцію їх гребінців. Скажу я вже близько до своєї мети і мені залишилось спробувати ще два , один з них це той що використовується під фен - я дуже сильно про нього мрію .

А поки розповім вам про ексфоліатор.

Його дуже зручно тримати в руці. На фото видно як саме потрібно тримати.

У кого багато засобів для волосся тоніки, маски, скраби для шкіри голови, масла для масажу та й просто хто полюбляє массаж голови - тим сподобається цей масажер.

Ним можна розподіляти і маски по волоссю.

Можна користуватись і на суху і на мокру шкіру голови.

Дуже приємний масаж , навіть трішки жорскуватий але я такий люблю.

Ті массажери що з силікону їх майже не відчутно - то який там кровообіг , для мене не достатньо. А після цього масажеру відчувається прилив крові.

Є інші схожі массажери у біль доступному сегменті - але уважно дивіться на обробку їх зубчиків , якщо там є загострення чи зазубрення то краще не беріть , щоб уникнути травмування шкіри голови.

Зубчик можуть бути не настільки якісно зроблені , як у Тангл Тизер.

Увага 🧐

Ця щітка не для розчісування та не для розплутування волосся. Це массажер і його призначення інше.

Його не можна використовувати на запаленій , пошкодженій та на чутливій шкірі голови.

Тобто якщо є якісь подразнення на якийсь час відмовтесь від масажу поки шкіра загоїться .

Очистити цей массажер немає ніяких складнощів. Просто потрібно промити шампунем під водою і все. Кольорова гама дуже різноманітна підійде всім навіть чоловікам.

Моя оцінка цього засобу 10/10👍❤️❤️

Продукти для цього looks

Щітка для масажу голови
Щітка для масажу голови
Щітка для масажу голови
Щітка для масажу голови
Щітка для масажу голови