До мене також доїхав подарунковий бокс від Makeup💜

Всім привіт✌️

Спершу хочу подякувати команді Makeup Club за такую приємну та дуже несподівану відзнаку, шлю вам віртуальні обійми💜.

Тепер про головне, про боксик👇

Вранці, коли моя посилочка ще була десь на під'їзді до Харкова, я вже знала, що в ній буде, бо Танюшин допис розкрив інтригу).

На жаль, я не змогла розділити радість дівчаток від боксика, тому що місяць тому я вже отримувала ці креми в подарунок і писала про це: https://club.makeup.com.ua/post/21559/

Зараз ви подумаєте, що я вже з жиру бішуся, але це не так). Я засмутилася, через те що крем для обличчя мені зовсім не підійшов та викликав сильні висипи, які я й досі не вилікувала. Власне, з цієї причини я і не розповіла про них докладніше в дописі, не хотілося негативу.

Але, так як у мене вже 4 однакові креми, то 100% потрібно вже про них розповідати детальніше). Завтра напишу про свої враження від їх використання та додам фото наслідків.

Проте, голове не подарунок, а увага, вона приємніша за все💜. Довго я не засмучувалася та вже знайшла куди прилаштувати ці креми):
- Бокс поїде на затест моїй сестрі і сподіваюся вона потім розповість про свої враження).
- Другий крем для обличчя вирушить мамі моєї подружки).
– А 1 крем під очі я залишу собі).

Дякую за увагу і буде дуже цікаво почитати ваші враження💕