Євгенія 👩

Спонсор гарного настрою на сьогодні - makeup🖤

Спонсор гарного настрою на сьогодні - makeup🖤
Спонсор гарного настрою на сьогодні - makeup🖤

Всім привіт✌️

Цей допис буде коротеньким, присвяченим міні-розпаковці заохочувального подарунку від makeup за участь у важливому челенджі до дня боротьби з раком молочної залози. Хочу ще раз подякувати команді makeup club за висвітлення такої важливої теми🖤.

Ну і звичайно ж, величезне дякую дівчатам, які підтримали цю ініціативу та поділилися своїми історіями🖤.

Спонсор гарного настрою на сьогодні - makeup🖤

Коли тільки побачила цей челендж, то вже знала про що розповідатиму. Цілі виграти подарунок у мене не було, та я особливо і не розраховувала на це, тому що рандом це зовсім не моя історія🤣. Хоча, топ був дуже гарним, тішуся за дівчат та чекаю на дописи).

Заохочувальний подарунок став для мене приємною несподіванкою, а сьогодні, коли він вже прийшов, то дуже підбадьорив мене).

Адже, на хвилі цього челенджу я записалася на узі молочних залоз, бо цього року ще не перевірялася. Знайшли у мене невеличку кісту і я знаю, що це не привід для паніки, але настрій був зіпсований. Та ще й погода така сіра, дощова😥.

У коробочці було 2 креми від раніше невідомого для мене бренду - Dr Irena Eris:

  • Крем для шкіри навколо очей ScientiVist Ultra Revitalising Eye Cream SPF 20
  • Крем для обличчя, денний ScientiVist Nutri-Replenishing Renewal Day Cream SPF 20

Перші враження приємні, баночки акуратні, гарного винного кольору. Пакування якісне, естетік).

Насиченого аромату у кремів я не відчула, текстури на дотик приємні, в них немає липкості та жирності, швидко вбираються, але поки наносила їх тільки на руку. Сьогодні проведу перший затест на обличчі).

Єдине, що мене трохи бентежить, що обидва креми антивікові, з позначкою 40+, а мені тільки 28).

Проте, подивилася відгуки, цими кремами користуються в 30 і навіть у 25 років, тому сподіваюся, що і мені вони підійдуть).

Дякую за увагу та за френдлі середовище, де хочеться ділитися особистим💕