Євгенія 👩

#SailorMoonBdayParty

#SailorMoonBdayParty

Всім святковий привіт🥳

Сьогодні свій День Народження відзначає талановита красуня з неймовірно променистою, гарною посмішкою - SomovaFM🤗!

Катюша, я тебе щиро вітаю, бажаю миру, завзятості, добра та шаленого щастя! Залишайся такою ж світлою та талановитою зірочкою нашоного клубу❤️.

На честь цього чудового свята, іменинниця запросила мене на свою вечірку - SailorMoonBdayParty🥰.

На яку я із задоволенням прийшла в образі злої королеви Нехеленії😈.

#SailorMoonBdayParty

Насправді, я дуже мало знаю про аніме, мої пізнання в цьому закінчилися на Пікачу і Сейлор Мун (класична, з жовтим волоссям))). Я навіть здивувалася, коли мені Катя скинула близько 20 персонажів, яких я раніше не бачила).

Тому, образ Нехеленії я шукала на просторах інтернету, виявилося, що це зла королева, яка любила дзеркала і прагнула вічної краси). Аж надто нагадує мені мого минулого персонажа - Злу Королеву з яблуком🤣.

Я постаралася зробити образ схожим на персонажа і додала від себе трохи сяючих акцентів:

  • Тон - Lamel Smart Skin (401 - Porcelain)
  • Консилер - Enough Collagen (01)
  • Пудра - Lumene Sheer Finish
  • Стрілки, каял, крапочки - підводка Essence Liquid Ink + O’BAYS Satin Eye Liner (чорний).
  • Під очима - змішано 3 відтінка тіней з палетки Ruby Rose Deluxe Make Up Kit.
  • Зірочки - лайнер Maybelline New York Hyper Easy.
  • Губи - Colour Intense Be Bold у ягідному відтінку (так, це олівець для очей на губах)) + O’BAYS Diamond Lip Gloss (01)
  • Рум'яна -у аніме-дівчаток зазвичай яскраво-рожеві щічки, тому довелося використовувати знову ж таки олівець від Colour Intense Be Bold , тому що в моїй косметичці є тільки персикові та помаранчеві рум'яшки).
  • Брови - олівчик від Eveline (Soft Brown) та гель для укладки від Lamel.
  • Вії - Maybelline New York Lash/Cils Sensational (Black)
  • На волоссі звичайні резиночки, ніяких засобів для укладання).

Дякую за увагу і Катюші за запрошення на це чудове свято🥰.

Якщо ще не встигли привітати цю красуню, не зоволікайте😚