Євгенія 👩

Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)

Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)
Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)
Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)
Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)
Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)
Не просто бальзам, а справжній ягідний пунш для губ)

Всім привіт✌️

Я думаю, що всі вже чули про бальзамчики для губ від українсього бренду Dott, та багатьох вони вже підкорили). Я не стала виключенням і сьогодні хочу розповісти про новенький бальзам, а точніше - пунш для губ (Lip Punсh) 🍓.

Бренд каже, що це ідеальний бальзам для п'янких та пристрасних поцілунків, ну що ж, розповідаю)👇

Бальзам приїхав до мене в гарній, естетичній коробочці. Усередині якої була баночка з бальзамом та лопатка для нанесення).

Баночка мініатюрна і дуже симпатична, виконана з міцного, жерстяного матеріалу.

Кришка відкручується, баночку закриває міцно, не прокручується і сама по собі не злітає. Важливо відзначити, що баночка не деформується при натисканні на неї.

Об `єм: 15 мл, здається, що дуже маленький, але насправді – витрата супер-економічна.

Вона мініатюрна, але при цьому зручно лежить у руці та абсолютно комфортна у використанні.

Лопатка двостороння. Одна сторона - загострена, щоб зручніше було підковирнути бальзам, якщо він трохи застиг). Друга – класична лопатка для нанесення, у якої одна сторона масажна, а інша гладка.

Обидві сторони лопатки виконані з м'якого силікону, який приємно ковзає по шкірі і не викликає ніяких неприємних відчуттів.

Склад цілком хороший, містить велику кількість олій. Виділяють найцікавіше:

  • Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Оливкова олія) - живить і зволожує шкіру, містить антиоксиданти.
  • Lanolin (Ланолін) - зволожує шкіру, захищає від втрати вологи, може мати пом'якшувальний ефект.
  • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Масло ши) - живить та зволожує шкіру, має заспокійливий ефект, допомагає відновлювати шкірний бар'єр.
  • Wheat (Triticum Vulgare) Germ Oil (Олія зародків пшениці) - багата вітамінами та жирними кислотами, живить та зволожує шкіру, сприяє її регенерації.
  • Beeswax (Бджолиний віск) - забезпечує захист шкіри, утворює захисний бар'єр, може мати зволожувальні властивості.
  • Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Кокосова олія) - живить, зволожує та пом'якшує шкіру, має антибактеріальні властивості.
  • Vanilla Planifolia Fruit Oil (Олія ванілі) - має приємний аромат, має заспокійливий ефект.
  • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Олія насіння жожоба) - живить та зволожує шкіру, допомагає зберігати вологу.
  • Carmine (Кармін) - натуральний фарбувальний засіб, використовується для надання продукту колірної палітри.
  • Текстура бальзамна, легка, м'яка, пластична, рухлива та масляна, але при цьому без липкості та жирності. Бальзам тане при контакті зі шкірою, та стає схожим на невагому олійку для губ).
  • Аромат чарівний. Він ягідно-вершковий, мені пахне цукерками "Малібу", якщо ви пам'ятаєте такі). Якщо ж не пам'ятаєте, то можу порівняти аромат з бабусіним полуничним компотом в який додали легку вершкову нотку).
  • Смак у бальзаму теж приємний, солодкувато-ягідний, без натяку на щось хімічне)

Бренд вказує, що бальзам має червоний відтінок, але при цьому не тинтує губи.

Він справді ягідно-червоний з легким кораловим переливом, але тільки коли знаходиться в баночці).

На губах бальзам виглядає напівпрозорим, він лише трохи посилює натуральний колір губ, що виглядає доволі ніжно та чуттєво).

Щодо поцілунків💋:

Бальзам дійсно не відбивається кольором на шкірі, він залишає лише вологий, прозорий слід, який дуже швидко зникає. При цьому, він не залишає олійних плям ні на шкірі, ні на одязі👌.

Тому так, для поцілунків підійде🤣.

Пунш можна використовувати як класичний бальзам для губ, а також можна наносити в якості нічної маски).

  • Маленької горошинки пуншу достатньо, щоб нанести на всю поверхню губ, саме тому у нього дуже економічна витрата.
  • Бальзам м'яко ковзає по губах, рівномірно розподіляється і не розтікається.
  • На губах лежить невагомо, не липне і не склеює губи між собою.
  • Фініш вологий, з гарним дзеркальним переливом.

Найчастіше я використовую пунш тільки на ніч або перед виходом із дому. Через те, що наносити його пальцем не дуже гігієнічно, а лопатку не завжди є можливість помити(.

  • Добре зволожує та живить шкіру губ, відмінно утримує вологу в них.
  • Пом'якшує, робить шкіру дуже ніжною та приємною на дотик.
  • Добре готує губи до нанесення помади, особливо матової)
  • Стійкість: 2-3 години, без перекусів та поцілунків). Хоча, якщо я наношу бальзам на ніч, то на ранок він ще залишається на губах.
  • Невагомий та дуже комфортний, не викликав жодних алергічних реакцій.

Пунш мені справді дуже сподобався за всіма параметрами, якщо у вас ще немає бальзаму від Dott, то можу сказати, що він вам точно треба🤣

А якщо серйозно, то я дуже тішуся, що наші виробники роблять такі якісні та дуже естетичні продукти. Навіщо вам корейський Laneige, якщо є український Dott?😉

Дякую за увагу💕