Iryna Koval

Парфумований гель для душу Mermade Champagne

Парфумований гель для душу Mermade Champagne
Парфумований гель для душу Mermade Champagne

Моя улюблена krislemly знає, наскільки я обожнюю Mermade, тому в подарунок я отримала таку милу косметичку з чудовим вмістом, серед якого був гель для душу Mermade Champagne, про який сьогодні я хочу розповісти більш детально.

Цей гель має миле та компактне оформлення, яке чудово впишеться у будь-яку ванну кімнату. Обʼєм 200 мл - найбільший, оскільки хорошого ніколи не буває забагато. Також доступні варіанти об’ємом 100мл і 50 мл, що дуже зручно для подорожей або для знайомства з брендом.

Парфумований гель для душу Mermade Champagne
Парфумований гель для душу Mermade Champagne

Текстура гелю ніжна та доволі густа, при контакті з водою утворюється багато невагомої та ароматної піни. Саме завдяки чудовому піноутворенню засіб є досить економним.

Це парфумований гель, тому варто детально розглянути його неймовірний аромат:

Композиція відкривається свіжою грушею і пряним рожевим перцем, після чого вирушає в серце аромату, де поєднуються кава, жасмин і мигдаль. Завершує цю чарівну симфонію ніжний шлейф ванілі і кашемірового дерева.

Якщо описати цей аромат асоціативно, то це як щоденне свято, де Mermade Champagne створює яскраву атмосферу та додає радісний настрій у сіру буденність.

Aqua (Water), Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Srearate, Butyrospermum Parkii Butter, Vegetable Oil, Prunus Amygdals Dulcis Oil, Isopropyl Myristate, Polysorbate 80,  Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Parfum, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

1. Aqua (Water) - вода.

2. Paraffinum Liquidum - рідкий парафін, який допомагає утримувати вологу в шкірі, створює бар’єр захисту.

3. Glycerin - гліцерин, зволожуючий компонент, який притягає вологу до шкіри.

4. Glyceryl Stearate - емульгатор, допомагає змішувати різні компоненти продукту.

5. Butyrospermum Parkii Butter - масло ши, яке зволожує, живить і пом’якшує шкіру.

6. Vegetable Oil - рослинна олія, яка забезпечує живлення шкіри.

7. Prunus Amygdalus Dulcis Oil - масло солодкого мигдалю, яке також зволожує і живить шкіру.

8. Isopropyl Myristate - компонент, який зменшує липкість і сприяти легкому розподілу продукту по шкірі.

9. Polysorbate 80 - емульгатор, який допомагає в розподіленні олійних компонентів у водній фазі.

10. Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin - консерванти, які забезпечують тривалий термін зберігання продукту, запобігають розмноженню бактерій та плісняви.

11. Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer - загущувач, який підвищує в’язкість продукту.

12. Parfum - ароматизатор, який надає продукту приємний запах.

13. Panthenol - провітамін В5, який зволожує, пом’якшує та заспокоює шкіру.

14. Aloe Barbadensis Leaf Juice - сік алое вера, заспокоює та зволожує шкіру.

15. Citric Acid - лимонна кислота, яка використовувється для регулювання рівня pH продукту.

16. Sodium Benzoate, Potassium Sorbate - консерванти, які допомагають запобігти забрудненню продукту мікроорганізмами.

Після використання гелю Mermade Champagne відчувається не лише гарне очищення, але й догляд. Ніжна текстура огортає шкіру, зволожуючи і освіжаючи її. Засіб допомагає зняти подразнення, зберегти вологу в шкірі ну і звісно залишає після себе неймовірний аромат, який переносить у світ яскравих емоцій. Відчуття чистоти та комфорту залишаються протягом усього дня.

Дякую моїй krislemly за такий приємний подарунок ❤️

Дівчата, якщо ви ще не знайомі з гелями для душу від Mermade, то вам варто спробувати. Це не просто ефективний засіб для очищення шкіри, але й чудовий спосіб підняти настрій собі або вашим близьким, зробивши їм такий приємний та ароматний подарунок.