Cosmogram Mr.SCRUBBER - Day 23: Риби

✨ Сузір’я Риби містить незліченну кількість зірок, лише 75 з яких видимі в телескоп.

✨ Сузір’я складається з двох астеризмів – Північна і Західна риба.

✨ У цьому сузір’ї розташований найближчий до планети Земля білий карлик – зірка Ван-Маанена (подвійна зірка).

✨ Однією з «зірок» в складі сузір'я Риби насправді є спіральна галактика зразок нашого Чумацького шляху, причому вона є найбільшою спіральною галактикою з усіх, що можна спостерігати з Землі.

✨ Ще в текстах стародавніх фінікійців є згадки сузір’я Риби. Також в клинописних вавилонських циліндрах відображені відомості про Риби. Клавдій Птолемей включив їх у свій каталог «Альмагест».

✨ Згідно з давньогрецьким міфом дві риби зодіакального сузір’я являли собою перевтілену Афродіту, богиню краси і її сина Етота. Згідно з однією з легенд, вони ховалися від переслідувань стоголового монстра Тифона, який вивергав полум’я, і ​​прийняли вигляд риб, щоб сховатися на небосхилі.

Коробочка Day 23: Риби. Сьогоднішня знахідка - маска для інтенсивного відновлення волосся. У складі є натуральні екстракти імбиру, календули, кори дуба, дині, череди, розмарину, пижми та лопуха. Запах нерізкий, косметичний.

Продукти для цього looks