Найкрасивіша Санта Maximova і такий приємний подарунковий боксик :)

Я з нетерпінням чекала того часу , коли зможу зазирнути у свій боксик 🎁
І відкривши його була приємно вражена ДУЖЕ - ДУЖЕ 💕


Таня, я просто мріяла про ці яйця-бомбочки від Uterra 😂 Після допису про них, я довго ходила і думала , настільки це оригінально і круто 🐣 Я обожнюю усілякі нестандартні штуки і ці 2 яйця просто в саме серденько 💘

Гелевий олівчик від Lamel був у моєму кошику і ти просто здійснила моє бажання 🥳

А от про нашумівший олівчик від GlamBee я навіть і мріяти не могла 🫣 Ти навіть не уявляєш , наскільки мені приємно його мати в своїй косметичці 👛 Це ж справжній скарб ⚜️

Палетка від Lamel Myth of Utopia це найнеочікуваніша річ у боксику 😍 Просто, дякую величезне! Я з нетерпінням чекаю, коли буде нагода затестити її! Сподіваюсь, вона така ж крута , як і Self Love . Доречі, SLove я подарувала мамі , вона теж обожнює нюдові відтінки, а її тіні потребували заміни ⚜️

Корейські масочки від Elizavecca , які так обожнює моя подружка ! Що ж , спробую і я!

Ну і наостанок ✨ Сяйний бальзам для губ від Mermade 🧜🏻‍♀️ Куди ж без них наше свято 🤭 Unicorn Poop 🦄 Подейкують, що poop мають містичну силу сяяння , щож ! Ми це перевіримо 😂

А погляньте , на цю листівку 💌 Це найтепліша річ в моєму боксі 🤗 Дякую тобі, моя люба Maximova 🌷. Ціную тебе і люблю ! Ти та людинка , котра надала мені впевненості і дякуючи твоїм дописам , я купила чимало косметики 💄
Безмежно тобі вдячна 🫂

Продукти для цього looks

Маска для обличчя Фруктова
LAMEL Make Up The Myth of Utopia Eyeshadow Palette
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner