Перше замовлення з Мейкап цього року та не тільки

А для початку я хочу скористатись можливістю та привітати з Днем Ангела всіх Ксеній та Оксан у спільноті ❤️.
Тому ця розпаковка трохи святкова 😉.
Перше що ми тут бачимо багато рожевого і так, це Krasavka) Нарешті замовила цей мега милий обруч) він дуже м'який і доволі такий об'ємний, але волосся тримає добре). Щоб не замовляти один обруч, закинула у корзину ще атласну резинку, вона дуже гарна і хочу зауважити, що тут менший об'єм саме внутрішньої резинки, у порівнянні з шовковими. У подарунок до замовлення мені поставили маленький комплімент та листівку, що дуже приємно.
А тепер до Мейкапу:
У мене закінчується сироватка, а без неї догляд зараз не уявляю, тому вирішила спробувати сироватку від нового українського бренду Biono, обирала більше по складу, хоча обіцянки мені подобаються. До цього замовлення закинула мініатюру точкової сироватки і несподівано вона мені пригодилась. До цього ж мені поставили набір пробників, що досить класно, не знаю чи досі діє ця акція.
2 маски від Dr.Jart+, одну з них побачила у дописі Lela: https://club.makeup.com.ua/post/27977/
Ну і замовлення не дівчинки, а жінки 🤣.
Звісно, зірочка стрічки – Бішофіт ✨️.
Сподіваюсь, що він спонукатиме мене частіше приймати ванни, розслаблятись та приділяти час собі.

Дякую за увагу і всім спокійного та гарного дня, обіймаю ❤️.