Новеньке замовлення

  • LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain у 404 і 405 відтінках ,невтрималась і замовила два персикових відтінках 🙃
  • LAMEL FLAMY Jelly Tint 402 відтінок з красивою назвою NEBULA,червоного кольору,доречі це мій перший тінт 😅вже встигла затестити і скоро напишу відгук на нього.
  • Rated Green Real Shea Cold Pressed Shea Butter Protein Recharging Leave-in Treatment Зараз в мене в квартирі прохолодно ,сушу волосся гарячим повітрям ,тож запаслася термозахистом.
  • Крем для рук від Inly з амінокислотами та бджолиним воском, це більше я купила для чоловіка бо в нього завжди сухі і потріскані руки взимку .
  • Палетка тіней від Glambee спонтанна покупка але мені покою не давав сріблястий і синій відтінок 🙃

Більш бюджетні знахідки :

  • спонжі,не бачу сенсу купляти дорогі 🤷🏼‍♀️
  • Подвійна підводка від Lovit з одного боку чорна з іншого біла ,брала на свій страх і ріск 🤣бо переживала шо вона буде засохша але наче норм .
  • Глітер ,доречі дуже блискучий 👌🏻
  • Хайлайтер теж від Lovit, але скоріш його комусь віддам бо виявився дуже схожий на мій по текстурі.

Аналогова парфумерія ,це ми вирішили скооперуватися з SomovaFM і замовити по оптовим цінам собі парфуми ,тому одразу взяла всі аромати які мені сподобались 😁

Тепер треба знайти час щоб це все затестити 🥲

Продукти для цього looks

LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain