Яка міцелярна вода все ж таки найкраща?

Отже, я спробувала ці 3 найпопулярніші міцелярки і давайте порівняємо їх: Simple - недавно набрала популярність і з'явилась у мене; стара добра - Garnier і нашумівша biodermа

Ціна:

Якщо порівнюємо ціну, то на даний момент:

1. Garnier - 119 грн на знижці, без знижки - 160 грн (400 мл)

2. Simple - ї немає на мейкапі, але на сайті єви, наприклад, 177 грн, на розетці я бачила і за 130. Візьмемо найбільше для чесності - 177 грн (400 мл)

3. Bioderma - немає об'єму 400 мл, отже 500 мл - 595 грн (зі знижкою 558). Я відрахувала від цієї цифри ціну на 400 мл і вийшло - 476 грн (400 мл)

Склад:

1. Bioderma - в складі є зволожувачі та заспокійливі елементи. Є один компонент середньої безпеки( консервант), але він у складі на останньому місті, що означає, що це дуже малий вміст

2. Simple - є консервант/емульгатор, та він вважається безпечним на продуктах які змиваються, є інші декілька емульгаторів, але вони вважаються відносно безпечними. Плюс, що в складі є пантенол - це заспокоєнна шкіри, а також ніацинамід і ще один компонент, які йдуть проти акне.

3. Garnier - має в складі консервант (середньої безпеки) та 2 емульгатори.

Мій особистий рейтинг:

1. bioderma - не забиває пори, не викликає почервонінь, просто супер. Єдиний мінус - ціна

2. Simple - очищує добре, також здається не забиває, тільки позитивні враженнч від користування

3. Garnier - цей якраз таки викликав легкі почервоніння, не рекомендую цю міцелярку

Висновок: якщо потрібно бюджетний варіант - simple чудово підійде. Якщо готові віддати більшу суму за догляд, то bioderma. І пам'ятайте, що будь-яку міцелярку обов'язково потрібно змивати

Продукти для цього looks