Косметичні поповнення

Намагаюсь купувати менше косметики, стримувати свої апетити, але…Ну дуже хотілось чимось підійняти собі настрій

L’Oreal Infaillible 32h – новий тон. Вже його спробувала. Дуже сподобався. Але покриття не надто щільне, між середнім та легким.

L’Oreal Age Perfect Cream Eyeshadow – Кремові тіні у відтінку 07. Красивий колір шампань. Чудові тіні, мають делікатний атласний фініш. Я їх вже добряче поносила, скоро зроблю допис

Douglas туш – подарунок з Європи. Тільки почала користуватися, але ефекту вау, поки що, не бачу.

Maybelline Superstay Vinyl ink – ох і наробили ці помади голосу ---. І я собі купила у самому популярному відтинку 35. Пару раз спробувала, поки не у захваті. Для мене є один великий мінус

Maybelline Superstay ink Crayon- ці помади-олівці я знаю вже доволі давно. Люблю нюдовий відтінок 15. Але на весну вирішила купити трохи по яскравіше – 85. Теж скоро зроблю допис

Essence Glow – пудра-хайлайтер. Хтось з блогерів нахвалював її дуже делікатне сяйво. Що це скоріше пудра, ніж хайлайтер. Ще не пробувала.

Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder – на покупку цього сяючого бронзера навіяла мені весна ) Теж ще не пробувала його в дії.

Ну ось поки що все. Всім гарного весняного настрою!

Продукти для цього looks