#glassesday

Цікавий челендж запустила M A X I M O V A🌷 у Міжнародний день людей, які носять окуляри.

І як раз знайшла трушні фото з часів, коли ще працювала офлайн і їздила кожен день в офіс та ще й з окулярами. Був в мене період коли носила їх постійно задля завершення образу, який сама собі придумала. Окуляри нулячі, хоча зір в мене не найкращий і я легко можу сплутати пакет, собаку і танк, проте питання в носінні окулярів на повсякдення не ставало. Хоч завжди вважала, що окуляри можуть личити кожному, треба лише знайти свою оправу.

Кожен день в мене мав бути новий образ в одязі (я була ще тією модницею), але мій офісний макіяж був майже однаковим та стриманим (бо віддавала перевагу сну, а не півгодинному фарбуванню):

  • BB основа, аби вирівняти тон шкіри - не пам_ятаю чим я користувалася у ті часи, тому не додаю продукти, а про мій актуальний повсякденний мейк можна прочитати тут https://club.makeup.com.ua/looks/32082/
  • Туш - тоді я полюбляла намаститися нею по більше, щоб віх здавалися у двічі пухкими, за рахунок такої слоїстості здавалося, що в мене стрілки намальовані 😅
  • І звісно ж помада, це була ізюминка мого мейку. Я гралась з кольорами, полюбляла яскраві червоні та рожеві відтінки.

Фото десь в період 2017 року, тобто 7 років назад ааа мені тут 22 роки, яка ж лялечка я була 😅