#Glassesday

Не могла пропустити такий цікавий челендж від @M A X I M O V A, адже я маю міопію та я ще й офісний планктон:) Тому знайшла свої рідкісні фото, де я в окулярах та з макіяжем.

Я ношу окуляри ще з молодших класів школи, адже генетика - штука сильна. У 2012 році я почала носити контактні лінзи, тому відтоді мене рідко можна побачити в окулярах в образі "на вихід", бо мені набагато зручніше одягати лінзи, а окуляри залишаю вдома.

Оскільки в моєму випадку міопія з діоптріями -5,25, то лінзи в окулярах візуально зменшують очі. Від мами я навчилась, що коли носиш такі сильні діоптрії, весь акцент в макіяжі має бути на очах.

Мій стандартний макіяж до окулярів - це обовʼязково стрілки, решта за бажанням - туш, тон та бальзам для губ.

Ніщо мені не робило такі гарні, чіткі та матові стрілки як гелева підводка. У 2017-2019 роках я постійно користувалась гелевою підводкою від Bobbi Brown. Вона дуже стійка та здатна витримати цілодобовий макіяж.

Тон, який я носила на постійній основі - Mary Kay Luminous Foundation. Туш - обовʼязково водостійка, щоб витримати роботу у ті часи, яка часто тривала до 2 ранку 😅.

Бальзам для губ - мій незмінний від Uriage.

Продукти для цього looks

Mary Kay Ultimate Mascara
Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner
Бальзам для губ
Mary Kay Timewise Luminous 3D Foundation