Перші весняні косметичні покупки

Як завжди, не планувала нічого купувати, вийшла за фарбою для волосся, не встигла кліпнути - вже повний пакет 😅


- Lamel eye primer Long lasting eyeshadow base
Вперше придбала базу під тіні. Сподіваюсь тепер мої макіяжі будуть більш гарними, насиченими та стійкими.


- Lamel Lip Care Oil
Привернула увагу ця олійка. Було декілька варіантів на вибір, зробили тестери, за кольором всі майже однакові. Взяла цей саме через аромат - пахне фруктовою жуйкою.

- Lamel Posh 408 Passion Pink
Вже маю таку у 401 відтінку, але по свотчам запав в душу саме цей малиновий колір.


- Крем-фарба для брів Miss Coliris
У відтінку 32. Бюджетна, але добре профарбовує.


- Набір силіконових резинок для волосся.
Захотілось зробити маленькі кучері та згадати перевірений метод з часів школи - ще на вологе волосся після миття наплести купу косичок. А з цими думаю буде зручно навіть спати.


- Блискітки в баночці.
Взяла зелені та срібні однакової форми. Вони так круто блищать. Вже встигла використати зелені для образу квітки. Також сподобались золоті у формі зірок. Взяла для різних арт-макіяжів, щось захотілося вигадати цікаве.


- Glambee Color Shock pigment
Раніше не користувалась пігментами, але хочу навчитись з ними працювати. Щось потягнуло мене на блискуче останнім часом 😄


- Накладні вії K.O.S (пучки)
Деякі макіяжі просто потребують гарних пухнастих вій. Тож взяла саме пучки. Думаю, з ними буде легко впоратись


- Набір для ламінування брів Art Line
Ніколи не робила ламінування, а тим паче самостійно. Але стало цікаво спробувати та подивитися на результат.

Продукти для цього looks

Art Line Lamination Brow System
LAMEL Make Up Insta Eyeshadows Base
Олія для губ
LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain