Посилочка з MakeUp і не тільки. Обновочки )

Приїхала моя посилка з MakeUp. Тому я вирішила показати свої обновочки і трохи подарунків. В цей раз обновки – те, що було треба, а не те, чого душа бажала ))))

Почну з замовлення на MakeUp:

REGL Top Coat – топ для гель лака без липкого шару. Мій від Komilfo, мабуть, зіпсувався, бо почав скатуватися. Вирішила спробувати нову для себе марку, підкупило то, що вона українська.

Ромашка для свотчей – ну то для розваг більше і вам показувати нові свотчи )

Машинка для прибирання катишков. Давно хотіла, нарешті купила. Дуже люблю бавовняні світшоти, костюми. А вони мають властивість через деякий час йти ковтунами. Навіть GAP. Спробую, напишу враження.

Білосніжка Ватні Пафи – покупаю їх вже кілька років замість ватних дисків. Набагато економніше виходить

Щітка для волосся. Дуже бюджетна. Цікаво спробувати та порівняти з оригінальною Tangle Teezer

Garnier Rose Toner – дуже люблю тоніки Garnier, тому покупаю їх вже багато років.

Подарунки з Європи ):

Manufaktura Beer Cosmetics гель для душа. Це Чеський бренд. Куди ж чехи без пива ))) Навіть у косметиці

І ось такий чудовий набір Rituals…Для тіла. До нього входять: Мус для душа, Скраб, Лосьйон та шимерна олійка.

На цьому поки що все. Всім вам гарного весяного настрою!