#BirthdayMusicMakeup

Всім привіт ! 💕

Нещодавно отримала запрошення на макіяжно-музичний марафон від чарівної Blondie_rs

Одразу з хочу привітати тебе зі святом , з Днем народження !!!💐 Нехай завжди буде поруч гарний настрій , яскраві посмішки та натхнення ! Бо для творчої людини , саме натхнення - одно з основних факторів успіху у творчості 💜

Тема марафону була запропонована така: поєднати улюблену пісню чи виконавця з макіяжем.

Я думала , думала , але мої улюблені музичні жанри досить мрачні готичні та нуарні 🖤 (а зараз я часто в роз'їздах, тож треба ще й універсальний макіяж) тому щоб не робити досить вамп образ , я обрала протилежне: загальний образ музики 2000-х, коли збираєшся до школи , по ТВ грають Бекстріт Бойз та Брітні, в кімнаті постери з журналу Cool , в моді солярій та яскраві бронзери, висвітлені губи та яскраві тіні , і авжеж побільше туші на віях 🖤 ну і доповнила образ джинсовим жилетом з леопардовим принтом, тоді було це топ 🔥

до речі, читала що в 2024 повертається в моду леопардик, то ж мода - циклічна.

Макіяж я все ж осучаснила, бо з автентичним як тоді , зараз виходити на вулицю , не комільфо 😁

Дякую люба за цікаву ідею ! 💋 Зі святом ! 🎂

Продукти для цього looks

Makeup Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit
LAMEL Make Up BB Highlighter
Makeup Revolution Forever Flawless Palette
Maybelline The Falsies Surreal Mascara
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Smart Skin Serum Tinted Foundation
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick